yıldırım demirören | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
''yabancı kuralı nedeniyle kulüpler yerlilere çok para harcıyorlar'' sözüne;
"harcamasınlar, çok basit...'' cevabını veren über zekadır.

''yabancı kuralı nedeniyle kulüpler yerlilere çok para harcıyorlar'' sözüne;
"harcamasınlar, çok basit...'' cevabını veren über zekadır.

Ulan arkadas anlamiyorum boyle adamlar okumus ama sorsan g.tun ne oldugunu bilmez gelmis baskan olmus ulan ben gecsem bu mahlukattan daha zeki isler yaparim.5 yabanci siniri koymussun diger bolgelere anasini mi koyacaz ne kadar gerizekalica bir cevap.

Adam çok tutarlı belki de?!...BJK a soktuğu yabancı kazıklardan sonra aklı başına gelmiş olamaz mı?!...Parasını hala kurtaramadı adamcağız, zülfiyare dokununca idrak etmiş kendince!...

Adam türkiye'deki 150 yabancı oyuncudan 5 tanesi avrupa'da oynayabilir mi demiş.En az yarısı oynar da asıl soru Türkiye'deki sadece süper ligde oynayan 200-300 yerli futbolcudan 3 tanesi avrupa'da oynayabilir mi?..Adam yabancılar süper lüks olsun istiyor ama kendi yerlileri vasat oğlu vasat adamlar...

Yıldırım Demirören: ''1.5 senede hoca değiştiren bir federasyon nasıl başarı yakalar? Bu yüzden Fatih Terim ile 7 yıllık sözleşme yaptık''

bu ülkede böyle beyinsiz insanlar bu kadar yüksek mevkiilere gelmesi çok üzücü birsey.

Bu kaçinci ydemiroren konu???

Seyirci ortalaması 4-5 bin olan ligimizde yabancı oynamamalı zaten.Sneijder,Drogba'lar fln bünyemizi bozdu,kendimizi elit ligler arasında felan sanmaya başlamıştık.Bu açıklamalarda göstermekte ki tamamen dibe batmış durumdayız.Yeni nesil için iyi bir durum aslında bu sayede millet Real Madrid,Barcelona sempatizanı felan olur en azından tiyatro yerine futbol izlerler.

turuncu-formayla-yildirim-demiroren-in-top-kontrol-12315.jpg

yabancı sınırına tek çözüm.

Lan 2010-2011 sezonunda 15 yabancı kullanan ben miyim?Bir kişi diyemiyor mu şuna?Takımı Tabatalarla,Quaresmalarla doldurup bir halt yapamadın diye.

De Marke @demarkesports · 10 dk.
Yıldırım Demirören: "Yabancı futbolcuların Türk futboluna zarar verdiğini düşünüyorum."

- BJK yi borç batağına sokuyor ve Feneri kurtarma karşılığında TFF başkanı oluyor ve hem Feneri hem kendini kurtarmak gibi ulvi !!! bir görev üstleniyorsun.

- Yabancı kuralı için " Yarış başlayınca kural değişmez " diyorsun ama Feneri kurtarmak için lig ortasında 58. maddeyi utanmadan değiştirebiliyorsun.

- Şike yapan kulübü her fırsatta savunup şikeden ceza vermiyorsun.

- Şike yapan kulübün saha içi/dışı alması gereken cezaları vermiyor veya en alt limitten göstermelik ceza veriyorsun.

- Şike yapan kulübün oyuncularını savunup ceza vermiyor yada en alt limitten göstermelik ceza veriyorsun.

- Galatasaray'ın TD nü ayartıp kendi safhına çekiyorsun.

- Şike yapan futbolcusu için " Tükürmedi" diye açıklama yapıp Melo için "Tükürdü" diyebiliyorsun. Hayatımda ilk bir TFF başkanının böyle bir konuda yorum yaptığını görüyorum.

- Adeta dalga geçer gibi son derece ortada olan kulüp ve milli takım durumuna rağmen sık sık " Avrupanın en değerli 6. ligi" diyorsun.

- Passolig gibi tuhaf bir uygulamayı çıkartıyorsun ama milli maçta toton yemediği için uygulamıyorsun.

- Sırf Fener zarar görmesin , Galatasaray için de bir avantaj olmasın diye yabancı kuralını k...çından uyduruyor, sonrada yine dalga geçer gibi kendi kendini haklı çıkarabilmek için böyle şeyler zırvalıyorsun.

Şimdi söyle bana tüpçü efendi; Geldiğin günden beri Türk Futbolu hayrına ne yaptın.

Akp'li olup da bu adama laf eden biriyle karşılaşırsam tekme tokat dalacağım. Bu adamı oraya reeeceep tayyiep erduvan'ın getirdiğini bilmeyen biri yoktur umarım aramızda.

AKP'li olmayanlar sonuna kadar sallama hakkına sahip. Atış serbest...

Bu gitse gider İBB'ci Gümüşdağ gelir. Atama zihniyetinden vazgeçilmedikçe değişen bir şey olmayacak bu ülke futbolunda.

fner taraftarı bile sana Altınordu maçında bagirdıysa daha fazla kıyak yapmalisin onlra yoksa seni bir kalemde silerler

Üst Alt