Yılın Süper Moderatörü


fd0easuper moderator.jpg
 
Cevap: Yılın Süper ModeratörüTebrikler Necati :) Her ne kadar ödülü Necati almış olsa da Emre ve Enes'i de unutmamak gerek, hepsi birbirlerinden iyiler. :tiphat:
 
Cevap: Yılın Süper ModeratörüHepiniz cok cok sagolun arkadaslar. Beni bu ödüle layik görmeniz beni cok mutlu etti.

Aslinda ben kazanmami hic beklemiyordum, daha hemen hemen yeni Smod oldugum icin. Benim icin cok büyük bir sürpriz oldu bu, cünkü öbür görev arkadaslarim Enes ve Emre de en az benim kadar(hatta daha fazla) bu ödülü kazanmayi hak ettiler diye düsünüyorum. :)

Tekrar hepinize tesekkür ederim. :tiphat:
 
Cevap: Yılın Süper ModeratörüTebrikler Necati. Sen bir portal canavarısın. Şu an koşuyoruz ama sen olmasan emekliyorduk daha.
 
Cevap: Yılın Süper ModeratörüTebrikler Neco,azmin zaferi diyelim mi? :)Gerçi bu ödülü hangi S.Moderatör alsa hakediyordu,inanılmaz çabalar sarfediyorsunuz.
 
Cevap: Yılın Süper ModeratörüSagolun arkadaslar. :)Tebrikler Necati. Sen bir portal canavarısın. Şu an koşuyoruz ama sen olmasan emekliyorduk daha.Sagol abi. Elimden geldigi kadar yardimci olmaya calisiyorum. :)Necati'ciğim ben olsam bu lafın üzerine portalın %49'unu isterim Abdullah abiden.:asd: :DTebrikler Neco,azmin zaferi diyelim mi? :)Eyvallah dayi. :tiphat: Vallah orasini bilemeyecegim. :asd: :)Gerçi bu ödülü hangi S.Moderatör alsa hakediyordu,inanılmaz çabalar sarfediyorsunuz.Aynen. Hepimiz cok emek veriyoruz. :)
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt