Yılmaz Vural: "Yabancı futbolcular burayı dingonun ahırı sanıyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yılmaz Vural: "Yabancı futbolcular burayı dingonun ahırı sanıyor"

Yılmaz Vural: "Yabancı futbolcular burayı dingonun ahırı sanıyor. Yabancıyı serbest bırakmak isteyen zihniyete sesleniyorum. 2 ay paralarını almasınlar, takımın içinde olduğunu unutup UEFA'ya şikayete gidiyorlar."

"Ricardo Gomes'ten rica ettim, 'sana ihtiyacımız var, oyuna gir' dedim. 'Girmem' dedi."

"Bir başka oyuncuyu oyundan çıkardık diye bana soyunma odasına küfür etmiş. Bana bir de? Küfür! Ulan burası dingonun ahırı mı?"

"Allah sabır veriyor. Birkaç sene önce olsa döversin içerde."

"Gomes ve Novikovas soyunma odasında bize küstahlık yaptı. Yönetimden rica edeceğim, bu arkadaşları gerekirse otobüse bile almasınlar."

BB Erzurumspor basın sözcüsü Ahmet Dal: "Ricardo Gomes'in sakatlığı vardı, o yüzden oyuna girmek istemedi. Yılmaz Vural, 'Gir, yaparsın bir şeyler.' dedi ama oyuna girmek istemedi. Büyütülecek bir şey yok."

1620072521130.png

Yılmaz Vural: “Novikovas oyundan çıktı. Soyunma odasında bize küfürler saydırmış. Gomes, sakat değil! Oyuna girmek istemedi! İki oyuncu otele bile gelmemeli. Yönetimle konuşup kadro dışı bıraktırmak istiyorum. Düşersek de adam gibi düşelim. Siz kimsiniz ya?”

Yılmaz Vural: “Novikovas oyundan çıktı. Soyunma odasında bize küfürler saydırmış. Gomes, sakat değil! Oyuna girmek istemedi! İki oyuncu otele bile gelmemeli. Yönetimle konuşup kadro dışı bıraktırmak istiyorum. Düşersek de adam gibi düşelim. Siz kimsiniz ya?”
Üzücü , ancak senden geçmiş bu işler.
Bulaşma artık.

Verin adamın hakkını, transfer şovu yapmayı biliyorsunuz.
Dünyanın bir tarafindan Erzurum'a gelmiş adam, senin nur yüzün için değil, ekmeğinin peşinde olduğu için.
Bir de, parasını vermediği adamı dövecekmiş.

Gscimbom mobil

Üst Alt