Yılmaz Vural'a Aziz Engeli


Bazı yöneticilerin Advocaat'ın basın toplantısındaki sözlerine çok sinirlendiği ve Başkan Aziz Yıldırım'a Hollandalı hocayı kovması için baskı yaptığı öğrenildi.

Yılmaz Vural sürprizi

Hemen takımın başına getirilebilecek yeni isimler hakkında bir toplantı yapan sarı-lacivertlilerde Yılmaz Vural ismi gündeme geldi. Bir yöneticinin 'Sezon sonuna kadar Yılmaz Vural'ı getirelim' önerisi diğer yöneticilerden de destek gördü.

Aziz Yıldırım sıcak bakmadı


Şampiyonlar Ligi ve Türkiye Kupası hedefi koyarak, takımı Yılmaz Vural'a emanet etme fikri ağırlık kazanırken Aziz Yıldırım, Advocaat ile bir görüşme yapıp kararını daha sonra vereceğini belirtti.

Sıcağı sıcağına bir karar almak istemediğini söyleyen Yıldırım, her şeye rağmen Hollandalı hocayla sezon sonuna kadar devam etmenin doğru olacağını savundu.

Fenerbahçe Kulübü bu sezon Süper Lig'de 21. haftada 37 puan toplayarak zirvede yer alan Beşiktaş'ın 10 puan gerisinden bulunuyor. Sarı lacivertliler Krasnodar'a elenerek Avrupa Kupaları'na da veda ederken Ziraat Türkiye Kupası'nda yoluna devam ediyor.


link
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
yc4b1lmazvural.jpg
 
Parasını biz verelim yeter ki şu adam 3 büyüklerden birinde TD fetişini yaşasın.

Lige kan gelir , izlenme oranı artar yeminle.
 
Vural şimdi çıkıp ekranlara kendini pazarlamaya çalışacak. Üzülüyorum cidden bu adama ya

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
Ulan sen önce küçük takımlarda rüşdünü ispat et de sonra yönel büyüklere.
Gittiğin takımdan kovuluyosun daha hala halk istedi,şans verilmiyor ayağında.
 
Üst Alt