Yine Lale Orta, Yine Skandal! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yine Lale Orta, Yine Skandal!

YİNE LALE ORTA, YİNE SKANDAL!

Erman Toroğlu: "TFF başkanı geldi, 'Kardeşim artık maçları iki gözlemci izleyecek, biri evden diğeri maça giderek izleyecek' dedi. Gözlemcilerin konuşmaları yasak. MHK ile konuşmaları, TFF ile konuşmaları yasak. Bu sene Lale Orta ekibi geldikten sonra... Gözlemcinin birisi diğer gözlemciyi bir maçtan sonra arıyor, 'üç tane hata var düşük vereceğim' diyor. Diğeri 'hayır ya ben yüksek vereceğim' diyor. Yüksek puan veren gözlemci raporunu yazıyor, MHK Başkanı'nı arıyor, 'benim öbür arkadaşım düşük verecek ben böyle vereceğim' diyor. Bunun üzerine Lale Orta, düşük puan verecek olanı arıyor, 'o hakeme düşük puan verme diyor, puanını yükselt' diyor. O gözlemci raporunu yazıyor ve bir daha maç alamıyor! SEN KİMSİN LA LALE ORTA!"

Erman Toroğlu: "Bu söylediğim maç BÜYÜK TAKIM MAÇI! Sen kimsin Lale Orta? Lale Orta geldikten sonra UEFA listesine iki gözlemciyi çıkarıyor, kendisi ve Cüneyt Çakır'ı koyuyor UEFA gözlemci listesine. Çık beni yalanla, gözlemciyi bağlatırım yayına. Halep ordaysa Arşın burda."

Erman Toroğlu: "Sen gözlemcilere bunu diyorsan senin hakemlere ne söylediğini nereden bileceğiz? Senin hakemleri arayıp kulağına kar suyu kaçırmadığın ne malum! Sen telefonu açıp gözlemciye 'raporunu yüksek yaz' diyorsun Lale Orta! Birbirinizle konuşmanız yasak sizin!"

Erman Toroğlu: "Bu şunu gösteriyor. BUNLAR LİGİ DİZAYN EDİYOLAR! Bunu yapanlar, ona göre maç verirler ona göre maç idare ettirirler. Bunlar at yarıştırıyorlar!"

Erman Toroğlu: "Eee Federasyon başkanı, siz demediniz mi 'Bunlar birbiriyle konuşmayacak'? Seninle dalga geçiyorlar! Senin altını oyuyorlar sen farkında değilsin. Sen şu an kayıktasın fış fış gidiyorsun Mehmet Büyükekşi! Hadi değiştir bakalım Lale Orta'yı şimdi."

Şu organizasyonu inceleyecek şerefli bir savcı yok mu kardeşim ülkede? Son 3 ayı bir inceleseler neler neler çıkacak, ülkede futbol duracak muhtemelen.

Ohaaaa abi bu ne? Şaşırdık mı? Hayır. Ama artık herkesin bunu bilmesi ve hâlâ devam etmeleri inanılmaz....

Bunlari gundeme getiriyor muyuz? Kadinla alakali kac aydır buyuk iddialar var. Lideriz diye susuyoruz. Liderliği kaybettigimizde cok geç olacak.
Kadını oraya getiren güce bakmak lazım
Tek başına insiyatif alacak kalıbı yok
Yarın da in derler iner
Cukkaladığı ile kalır

Bu işler tvden konuşanlara kadar inmiş ama ses seda yoksa ,sokam öyle hukuğa zaten ,şampiyonluğun gelişinide kaçışınısa

Üst Alt