Yönetim, Fatih Terim'in Listesinde Yer Almayan Forvetle Görüşüyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetim, Fatih Terim'in Listesinde Yer Almayan Forvetle Görüşüyor

Alan’ın ücretine 1 milyon Euro, kulübü Guanzhou için de bonservisine 500 bin Euro artış yapan Galatasaray artık imzaya yakın!

p57001.png

Alan ile yıllık 4.5 milyon Euro’ya anlaşan yönetim Çin kulübüne de 3.5 milyon Euro bonservis verecek ve Sambacıyı Boluspor maçına yetiştirecek!

Forvet transferinde 2. hedef ise Wilfried Bony. Fatih Terim’in listesinde yer almasa da yönetim Bony transferini de bitirip Terim’e 2 forvetin müjdesini vermenin peşinde!

Bipspor

Bu nasil haber, umarim yalandir ki muhtemelen yalandir ama Bip yonetime yakin galiba o yuzden suphe uyandiriyor

Eger dogruysa M. Cengiz cikip "Bony'i de alirim oynatacak hocayi da" mi diyecek

Kendini ve Bony'i ne sanmakta

Bir de vizyoncu dostlarim buna sevinir miydiniz

Terim listesini bipspor'a mı sunmuş
Hocam dün gece onu yönetimin içinden birilerinin yaptığını fatih terim ima etmişti zaten. Başkan'ın turkcell ve kolpacı i. Seten'le arasının iyi olduğu ortaya çıktı. Turkcell ile yapılan sponsorluk anlaşması gereği.

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2 tane +30 almazlar diyeceğim de 2 tane +30 luk opsiyonuna gelene kadar 1 tane bile alamama gibi bir ağır durum söz konusu öyle bir durumdayız ki detaya giremiyoruz bile çünkü detay konuşacak noktaya bile gelemiyor çapsız kabiliyetsiz herifler

Yonetim hocanin istemedigi adamlar peşinde bu kesin zira Remy,Bony,Mitroglou ,oncesinde Demba ba bunlar yonetimin almak istedikleri ve kendi sovlarini yapmalarina Fatih Hoca engel oluyor ki hakli,bariyerde belli ki Fatih Hoca ama iyi yapiyor bunlara alacaklar yine copleri suclu hoca olacak aksi takdirde

Üst Alt