Üye Görüşü - Yönetim Hemen Bu Gece Çok Ciddi Bir Açıklama Yapmak Zorundadır! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Yönetim Hemen Bu Gece Çok Ciddi Bir Açıklama Yapmak Zorundadır!

Önümüzde münih maçı var herkes oraya konsantre olmuş durumda şuan açıklama yapılmasını kimse beklemesin bu haftaya atlatalım gereken yapılır merak etmeyin ki yönetim en doğrusunu yapıyor şu an

25fe3f3675f6f0fe7bab65e39cea94c9.jpg

Bunu yayınlayın bari

Kardeşim adam suçlu olmasına rağmen konuşuyor biz neden bakıyoruz? Adam algının, manipülasyonun kralını yapıyor biz izliyoruz..

çünkü herifin elinde bütün medya var. erden timur'a kuduz bulaştırsın diye yevmiyesini verip yolladığı herifin adını bilmiyo herif tayfun bayezit filan diyo. herifin kamuoyunda zorla oluşturulan pr'ı olmasa, normal bir kulüp yönetse şu 6 senenin üstüne tuvalet temizlettirildi, hala genel kurulda konuşup şakşak alabiliyor.

o yüzden fener'in başkasıyla oynadığı bi maçın için yangının lüzumu yok, faydası da yok. hem dilimize, hem yüzümüze yazık. ama bu genel kurulda kendisi gibi 1 gecelik kazanın ürünü değil, emeğin ve çalışkanlığın simgesi olan erden başkana yaptığı çocukca saldırılar için açıklama yapılmalı tabi. kontrolünü yitirmiş zat 2 uygun gözüküyor.

Dün sezonun rezilliği yaşanmışken susmak olmuyor! Puan kaybedince de konuşmayın o halde. Dünkü maç bizim olsaydı şeref yoksunları 24 saat canlı yayın yapardı

Yıllardır yapılanlara açıklama yapmak ile bir halt olmuyor. Erden Başkan ne yapacağını biliyor; günlerdir kudurmuş köpek gibi başkanın soktuğunu çıkarmaya çalışıyorlar. Böyle açıklama yapın gibi bir baskıya sokmak yersin.

Yıllardır yapılanlara açıklama yapmak ile bir halt olmuyor. Erden Başkan ne yapacağını biliyor; günlerdir kudurmuş köpek gibi başkanın soktuğunu çıkarmaya çalışıyorlar. Böyle açıklama yapın gibi bir baskıya sokmak yersin.
Valla sene sonunu görebiliyorum; çok pişman olacağız; atı alan Üsküdar’ı geçecek de geç kalmış olacağız. Dün resmi siteden açıklama yapılsın diyordum da şu anda iş onu da geçti, çok geniş çaplı (yabancı basının da çağırıldığı) ve barkovizyonda bu sene iki takım adına yapılan tüm aleyhte/lehte hatalar, eldeki belgelerin vs ortaya konulduğu bir basın toplantısı düzenlenmeli. Bu kemal yılmaz isimli kuklanın kim olduğu, Lale-Koç ilişkileri vs her şey ortaya dökülmeli.

Bizde bağıran her zaman haklı görülür, ne anlattığına bakılmaz. Zaten kollana kollana buralara geldiler ama iyice azıttılar, bir de Galatasaray kollanıyor algısı yapıyorlar. Hadlerini bildirmek lazım artık.

Valla sene sonunu görebiliyorum; çok pişman olacağız; atı alan Üsküdar’ı geçecek de geç kalmış olacağız. Dün resmi siteden açıklama yapılsın diyordum da şu anda iş onu da geçti, çok geniş çaplı (yabancı basının da çağırıldığı) ve barkovizyonda bu sene iki takım adına yapılan tüm aleyhte/lehte hatalar, eldeki belgelerin vs ortaya konulduğu bir basın toplantısı düzenlenmeli. Bu kemal yılmaz isimli kuklanın kim olduğu, Lale-Koç ilişkileri vs her şey ortaya dökülmeli.

Bizde bağıran her zaman haklı görülür, ne anlattığına bakılmaz. Zaten kollana kollana buralara geldiler ama iyice azıttılar, bir de Galatasaray kollanıyor algısı yapıyorlar. Hadlerini bildirmek lazım artık.
Berkan kollana kollana nereye geldiler tam olarak? 10 yıldır mı ne şampiyonlukları yok. Diyorum ki bu yalı çocuğu geldiğinden beri onunla yönetici olarak baş edip, üste çıkabilen adam Erden Timur.

Üst Alt