Yönetim İstifa | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetim İstifa

Bu ne iş bilmezliktir bu ne kepazeliktir kamp yarın başlıyor elde forvet yok stoper yok ortada haber yok. Bunlar yetmediği gibi bir de Serdar gibi bir adamı beleşe ezeli rakibine armağan ediyorsun. Ulan çalışma kulturleriniz uymamış olabilir ama uymadı diye bedavaya göndermek niye ?

Bu işi beceremiyorsunuz Cengiz ve Albayrak. İstifa edin.

Yedek futbolcu misali yılın yarısı maçlarda olmayan sakat bir futbolcunun, üstelik teknik direktörün istemediği bir futbolcunun arkasından ağlamak nasıl duygunun ürünü anlamadım. Üstelik yönetime istifa çağrısı yaparak!

Bu adamı Terim yolladı da bir anda mı yolladı ? Zaten bunun sinyallerini durmadan veriyordu maçlardan sonra. Hoca kadroda düşünmediği oyuncuları, alınması gerekenleri aylar öncesinden yönetime bildirmiştir. Artık burada top yönetimde. Adam gibi stoper ve forvet alamayacaklarsa hiç durmasın istifa etsinler.

Baştan sona çelişkilerle dolu bir kararı savunacagim diye ne yapacaklarını şaşırdılar artık. Len prens Leşcuk ile prens yamağı Sinan için mi aglayacaktik... Bakın bakalım bu 3 kişi içinde geçen sezon kaç tanesi kaç maç oynamış. Aaaa doğru ya onlar yalama pardon çalışma kültürüne uyan çocuklar....

Bonservis olmadan satılması kepazelik olur. Bonservisini alır öyle satarsın al sat dengesine faydası olur.

Bu adamın sözleşmesini fesih ederlerse ana avrat düz giderim yönetime

Galatasaray'ın Watford'un eski yıldızı 29 yaşındaki Nijeryalı forvet Odion Ighalo ile görüşmeleri devam ediyor. (Allnigeria Soccer)

biraz daha gülelim

Mustafa Cengiz Taraftarı alan transferinde boş beklentiye sokarak yalan söylemekten daha beter bir cambazlık göstermiştir.

Bu yüzsüz ve kepaze yönetim bir dakika bile durmadan istifa etmelidir.

Hakikaten millet haklı. Boş atmaktan başka hiçbir işe yaramadılar. Yönetime geldiği gün cesaret gösterip;

"b.ku yemiş durumdayız transfer mransfer yok bu sene" deseler arkasında dururuz. Ama artist artist konuşup saçmalamaktan başka bir şey yapmıyorlar.

Üst Alt