Yönetim Kurulu ve Fatih Terim Gelecek Sezon Hazırlıkları İçin Bir Araya Geldi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetim Kurulu ve Fatih Terim Gelecek Sezon Hazırlıkları İçin Bir Araya Geldi

da07369f8a654334935abfeb4df414ad.jpeg

Kulübümüzden yapılan açıklamada şöyle denildi:

Bugün saat 15.00’te Başkanımız Mustafa Cengiz başkanlığında 2. Başkanımız Abdurrahim Albayrak, Başkan Yardımcılarımız Yusuf Günay, Kaan Kançal ve teknik direktörümüz Fatih Terim’in katılımıyla Türk Telekom Stadı’nda bir toplantı gerçekleştirilmiştir.

Toplantıda geride kalan sezonun değerlendirmesi ve yeni sezon hazırlıkları masaya yatırılmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Galatasaray Spor Kulübü

Çıkabilecek tek faydalı karar Mustafa Cengiz'in omuzlarda görevi bırakması ve hocamızın başkanlığa yürümesi olur. Gerisinin tersini canı gönülden istesem de hayal kırıklığıyla sonuçlanma ihtimalinin hayli yüksek olduğu yadsınamaz bir gerçek.

Bu toplantilar gecen sezon basladiktan sonra yapilmaliydi. Arayislari o surecte gerceklestirip, sozlesmesi biten oyuncularla imzayi atacaksin.

Bunlarin hic bir seyi organize ve profesyonelce yaptiklarina inanmiyorum.

Aramızda sıkıntı yok mesajı verilmiş oldu. Yoksa niye birisi, biz toplanıyoruz haaberiniz olsun ha, diye haber yapar?!?

Gscimbom mobil

Aramızda sıkıntı yok mesajı verilmiş oldu. Yoksa niye birisi, biz toplanıyoruz haaberiniz olsun ha, diye haber yapar?!?

Gscimbom mobil

Üst Alt