Yönetim Riekerink'i Tehdit Etti: İstifa Yolda! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetim Riekerink'i Tehdit Etti: İstifa Yolda!

Galatasaray teknik direktörü Riekerink Sneijder'in ayrılma kararı alması sonucu yönetim ile iletişime geçerek Sneijder'in gitmesini istemediğini yönetime bildirmesi üzerine yönetim bu konuda konuşmama yasağı getirdi.

Bunun üzerine oldukça bozulan Riekerink'in istifasının cebinde olduğu söylenirken, Hollandalı çalıştırıcı ile iplerin önümüzde ki günlerde kopabileceği iddia ediliyor.

Özbek yönetimi göreve geldiğinden beri yaşattığı skandallara bir yenisi daha ekleyerek sezon başında takımı yerle yeksan ederken, Sneijder krizinin istifa ile sonuçlanması da an meselesi.

RİEKERİNK: ''Sneijder giderse iddiamızı kaybederiz!''

Teknik direktörümüz Jan Olde Riekerink Hollandalı futbolcunun ayrılığı durumunda büyük güç kaybedeceklerini belirtmesi üzerine, yönetim tarafından tepki görürken Dursun Özbek'in bu duruma oldukça sinirlendiği ve Hollandalı hocanın istifasını istediği de konuşulanlar arasında.

cd9b868fa99dd0fb03e195a61204a1b9.jpg

Ulan bu Mehmet Özbek denen serefsize noluyor.
Babasının malı gibi kullanıyorlar kulübü.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başında "Yönetme" sıfatı bulunan herkes sapıtıyor, toplum olarak da bunlardan kurtulmayı beceremiyoruz. Koltuklarına yapışıyorlar yönettikleri kulüp,şirket,parti,ülke her neyse içine ediyorlar ama indiremiyor kimse istemese de. Adam resmen yapıştı koltuğa 1 yılda ya dayak yiyecek gidecek ya da hakikaten bir manyak çıkacak kendini harcayacak bu herif yüzünden

Hocanın rest çekebileceğini sanmıyorum.

İyi kötü avrupa'da bir takım bulmuş, bu düzeyde başka bir takıma gitme şansı da yok şimdi ayrılırsa.

O yüzden yönetim ne derse kabul edecektir.

Hatta göreve gelmeden önce de muhtemelen konuşulmuştur bu konular.

İstifa falan olmaz yani.

Şerefsizler iki kardeş elele kulübün ağzına ediyorlar. O lisedeki kongredeki divandaki yavşaklar da ancak alkış tutsun pilav yesin. Boğazınızda kalsın o pilavlar şakşakcı yandaşlar.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Kulubun icine ettiler yeminle, Avrupa da manset olduk rezillik diz boyu. Galatasaray i Ozbek ailesi ele gecirmis. Yazik yazik..

Üst Alt