Yönetim uyuma, ONUR'u istiyoruz! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetim uyuma, ONUR'u istiyoruz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Yönetim uyuma, ONUR'u istiyoruz!

Trabzon birakmasina birakabilir, ama Senol Hoca asla izin vermez. Gelecek yilin en korkutan takim bugunden bile Trabzonspordur ve umarim ki bu cikislarini gelecek sezon daha yukseklere cekerler.

Eğer şans verilirse Ufukta en az Onur kadar iyi oynar.

Katılıyorum, şurda yorum yapanların %90'ı Onurun bir maçlık performansına göre yorum yapıyor, bakın Ufuğun geçmişinde böyle bir maç vardır kesin. Bu adam bize gelse 2 hatalı gol yese zaten asıp keseriz orasıda ayrı. Sabır gösterilirse Ufuğa, en azından şu Aykuta gösterildiği kadar, Ufukda bize ne kadar iyi bir kaleci olabileceğeni gösterecektir. :tiphat:

İstemek para ile değil tabi...Trabzon bu adamı bırakmaz artık bırakırsada uçuk şeyler talep eder,buda bize uymaz...Beşiktaş veya Fb'ye uyar belki...

Bizim mükemmel bir kaleciye ihtiyacımız yok. Ortalama üstü bir kaleciyle ŞL bile alınır. Önemli olan kaleciye iş düşürmeyecek bir defans kurabilmek ;)

Onur Trabzon gibi takımlara lazım. Milli takıma lazım.

Cidden ben bi kac macini izledim ve tek TS-FEbes maca tek bakarak konusmuyorum, bide cok ii bir TS li arkadasim var, abartmadan söyler hep su cok iyi yok su cok kötü diye...

ve Senol Günes de Kaleci di ve icindeki potensiyeli görmüs ve basarali cikti. Diyorum ki getirin bi Taffarelli desin, Aykut la olur olmaz mi, ona güvenip devam edelim. Aslinda Rijkaard onu da adam yapabilir. Eski zamani hatirliyorum Rüstü Barca da, ama Valdes kalede, bide adam öyle manyak hatalar yapti ki yinede vazgecmedi ondan, cünkü gencti ve en cok ögrencek durumdaydi. Rüstü tek Uefa maclarinda oynamisti, birde Rüstün ün oyuna top sokma zekasi yok. Ne Oldu ? Valdes gibi siradan biri Kaleciden Bir numara Kaleci etti, Dünyanin ilk 10 a girer bana göre

Buffon mu iyi Interin mi, yoksa Cech filan mi tabi onlari derim ama Valdes artik cok iyi bir kaleci oldu. Ve Leo Franco yu begenmedik, ama Aykut cok daha hatali gol yedi, daha az macta, tek yakan o degildi fener maci.. Sarp neden 5 Defans oyuncusu olarak durup bisey yapmadi, bunlari Taraftar görmek istemez, Kaleci tutacak... Ama Selcuk gibi kötü birisi Profesyonel Futbolcu, önünde yaninda kimse yoksa tabi atar kaleye. Sansli cikti ve top tam kalecinin elinden önce yere sekti

bizde artık ya aykuta güvenmeliyiz yada ufuğa bursanın şampiyonluğu ders olmalı türk futbolcular her zaman yürekleriyle oynar..

onurun geleceği çok parlak...

Onur'u vermemek için abartı rakam çekerler, yani en aşağı 5-6 milyon derler ki bir kaleciye 5-6 milyon veya üstü verecek paramız yok. Aykut'a ve Ufuk arkadaşımıza güvenmek zorundayız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt