Yönetim uyuma, ONUR'u istiyoruz! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetim uyuma, ONUR'u istiyoruz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Yönetim uyuma ONUR'u istiyoruz!

Trrabzon da kime versem diye düşünüyordur... Kesinlikle bırakmazlar, parasını versen bile bırakmazlar bırakamazlar. Taraftara dert anlatamazlar ondan sonra.

Trabzon kime versem diye dusunmuyodur, ne kadar para yapacagini hesapliyodur. Sen eger buyuk kulupsen kalendede buyuk kaleci olacak. Bugun yine kapattigi yerden yedi senin panterin.

Yerli + kaliteli + buyuk kulupsen = alacaksin.

Satmazlar satsalar da dunyanin parasini isterler.

Onu alacagimiza Ufuk var, onu niye aldik o zaman? O da bir zamanlar Ufuk gibiydi, sans yakaladi ve kaleye gecti.

Trabzon kime versem diye dusunmuyodur, ne kadar para yapacagini hesapliyodur. Sen eger buyuk kulupsen kalendede buyuk kaleci olacak. Bugun yine kapattigi yerden yedi senin panterin.

Yerli + kaliteli + buyuk kulupsen = alacaksin.

Gökdeniz'i yurt içine sattılar mı? Fatih Tekke'yi? İkisine de ederleri verildi, fazlası da verildi. Hem de gökdeniz daha trabzon efsanesi falan değilken. Satamazlar. Taraftara laf anlatamazlar. Belki astronomik birşey verirsen olur.

Benim panterim nedir anlamadım ama alırsak Onur'u süper bir iş yaparız. Lakin Buffon'un rekorunu kırmaya da gerek yok;)

Satmazlar satsalar da dunyanin parasini isterler.

Onu alacagimiza Ufuk var, onu niye aldik o zaman? O da bir zamanlar Ufuk gibiydi, sans yakaladi ve kaleye gecti.

Ufuk oynatilmiyoki. Fener'de Rustu ile Volkan vardi, birini Barca'ya kakaladi digeri oynamaya basladi. Bu bizde niye olmasin?

Gökdeniz'i yurt içine sattılar mı? Fatih Tekke'yi? İkisine de ederleri verildi, fazlası da verildi. Hem de gökdeniz daha trabzon efsanesi falan değilken. Satamazlar. Taraftara laf anlatamazlar. Belki astronomik birşey verirsen olur.

Benim panterim nedir anlamadım ama alırsak Onur'u süper bir iş yaparız. Lakin Buffon'un rekorunu kırmaya da gerek yok;)

Ikiside yurt disina gitmek istediler. Tekke Fener'e gitmezdi, zira biz ikisinede yeteri teklifi yapamadik, o sartlarda yapamazdik. Simdi durumlar farkli. Seneye 52 bin kapasiteli stada giricez, basta Rijkaard var, muzede UEFA + Super kupa var, hedef sampiyonlar liginde basari ise, yerli oyuncunun iyisini parasini basip alacaksin.

Dikkatini cekerim; Neill, Baros, Keita, Kewell, Gio, ister katil ister katilma bunlar Turkiye uzerinde topcular, bizi yakan yerli oyuncularin kalitesizligi oldu. Onun icin geregi yapilmali.

Ikiside yurt disina gitmek istediler. Tekke Fener'e gitmezdi, zira biz ikisinede yeteri teklifi yapamadik, o sartlarda yapamazdik. Simdi durumlar farkli. Seneye 52 bin kapasiteli stada giricez, basta Rijkaard var, muzede UEFA + Super kupa var, hedef sampiyonlar liginde basari ise, yerli oyuncunun iyisini parasini basip alacaksin.

Dikkatini cekerim; Neill, Baros, Keita, Kewell, Gio, ister katil ister katilma bunlar Turkiye uzerinde topcular, bizi yakan yerli oyuncularin kalitesizligi oldu. Onun icin geregi yapilmali.

Gökdeniz fenerde oynamak istediğini söylemişti bir röportajında. Hatta anlaştıkları bile söyleniyordu. Tekke'nin durumu biraz daha farklı. Neyse inşallah alırız.

Çok karışık oldu üstad:confused::D Diğer topiklere girsene ya, bir iki bomba yorum yap da yarılalım iyice.

Valla sevincten fikir ishali gecirmis olabilirim. :D :D

Evde sevinc turlari atip bagirdim baya Allahtan apartman bos :D

Diger konulara gececem de macimizi izlemedim diye sucluluk duyuyorum, bu konulara bakarak kendimi avutuyorum :sad007:

Trabzon halkı yıkar Trabzon'u . Sadri Şener'i koltuğundan eder. Çok zor hatta imkansız.

Valla sevincten fikir ishali gecirmis olabilirim. :D :D

Evde sevinc turlari atip bagirdim baya Allahtan apartman bos :D

Diger konulara gececem de macimizi izlemedim diye sucluluk duyuyorum, bu konulara bakarak kendimi avutuyorum :sad007:

:sad007::D Ya ben Alex'in 90 da kaçırdığı golden sonra kapadım sesi televizyonun gittim odama yorganı kafama çektim, kulaklığı taktım, elimde saat 4 dakika geçsin diye bekliyorum. Bi geldim fenerliler sahada seviniyorlar falan, yıkıldım:D Sonra Trt imdadıma yetişti "Şampiyon Bursaspor" yazısıyla da rahatladım.

Farkettim sendeki ishal durumunu, ciddi konulara girdin hep takipteyim:D

LİGİN SON BOMBASI BEŞİKTAŞ ÇARŞIDAN....

EZİKLERİN TRİBÜNLERİNE GİREN 1000 KADAR BEŞİKTAŞ TARAFTARI MAÇ BİTİMİNE YAKIN EZİKLERİN ŞAMPİYON OLDUĞU FISILTISINI YAYMIŞ.....

.EĞER GERÇEKSE HELAL OLSUN.....

Bunu Facede biri yazmis,eger dogruysa helal olsun:tiphat::D:D

Onuruda anlindan öpüyorum,Baroninin sutunu nasil cikardi:animation:

Arkadaşlar yanlış anlamayın da tek akıllı biz değiliz.Trabzon,3 büyükler gelsin de Onur'u elimizden alsınlar diye beklemiyor.

Onur'a şans verdiler mükemmel bir kaleci kazandılar. Biz ise Ufuk'u 18 kişilik kadroya almıyoruz. Rijkaard'a güvenim kalmadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt