Yönetim, Yabancı Hoca Arayışlarına Start Verdi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetim, Yabancı Hoca Arayışlarına Start Verdi

Ali Naci Küçük: "Galatasaray yönetimi, yabancı hoca arayışlarına başladı. Bazı yabancı hocalarla temasa geçildi." [Vole]

Ali Naci Küçük: "Galatasaray'ın teknik direktörü kim olursa olsun kazanmak zorunda. Seri galibiyetler olmadığı sürece, üzerinde Fatih Terim gölgesi duruyor."

Ali Naci Küçük: "Bana göre doğru olan Okan Hocanın gerçekten arkasında durmak ve destek vermek. Galatasaray'ın kadro mühendisliği konusunda hatası olduğunu düşünüyorum. Okan Hocanın tabii ki hataları var; 9 hafta geride kaldı, hala bu takımın 11'i belli değil."

5e42ac9a5542810d249310fa.jpg

Çare yabancı hoca değil de işte ne olduğunu da herkes gizliden gizliye yediremeyerekte olsa biliyor.

Maalesef değil diyeyim. Dipsiz kuyu anasını tayım kısır döngü bizim durumumuz. Kimseye full yetki vermeden kontrollü gitmeyi de bilmiyoruz.
Gallardo denenebilir aslında.

Bu kafayla başarı zor. 11 bulunamadı diye zaten senelerdir tepki koyuyoruz, istikrar yok diye, gidip üstüne hoca yeniliyoruz.

Keşke orada da artık kolaydan kaybetmeyi değil de pişirmeyi denesek. Üst akılla, iyi bir ekipmana hayır demem ama td değişikliği işi, defalarca denedik, gücümüzün yettiği isimler de üst düzey değil, o sebeple sıcak bakmıyorum.

Yine yiyoruz yani hemen birilerini. Futbolla falan ilişiği kesmek lazım komple
Hocam sezon başı hazırlık ve 10 hafta geçen takımda iyi bir ivme yoksa teknik ekip zaten sorgulanır. Bizim basarilarimizin altında, istediğimiz sonucu alsakda almasakta kötü duruma hızlı reaksiyon verme olayimiz olduğu için var. Ayrıca taraftar en iyi gozlemcidir. Birşey görüyorsak ve diretiyorsak vardır bir bildigimiz.

Abi hoca arama işi bizi daha faxla geri götürür. Acil okan hocayla görüşüp kafayı toplaması sağlanmalı. En azından devre arasına kadar idare edilmeli

Üst Alt