Yönetimden Bony Açıklaması! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetimden Bony Açıklaması!

fiko kiralayıp getirirse iyi gülerim

Yönetime niye kızıldığını anlamadım, yönetimin (veya başka bir yönetimin) bu konuda yapabileceği birşey şu an için yok, City bu oyuncuyu (ve diğer bazı futbolcuları) kesinlikle satmak istiyor öbür başlıkta da yazdım. Eski kulübü Swansea istiyordu bunu ama bonservis ve yüksek maaşı sıkıntıymış, bonserviste indirim istiyorlarmış.

Not ekliyim: Bonservis ödenmeyip illa kiralık deniyorsa ve kulübü yazın satamazsa oyuncuyla anlaşıp kiralayabilirler. Ama bence alternatif golcülere şimdiden bakmaya başlamaları daha iyi olur.

Son düzenleme:
fikret orman bunu iki sene kiralık alır üstünede satılırsa 3 milyon euro bonservis alır. bizimki fiyat sormuştur, 20 milyonmu tamam hadi kolay gelsin demiştir. adem büyük için şimdiden hazırlığa başlayalım

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende istemem bunu... Bu gelecegine Benteke veya Zaza felan gelsin C. Palace dan

Bana göre ne Benteke Türkiye'de oynar ne de Türkiye'de bir takım Benteke'nin parasını ödeyebilir, çok pahalı. Zaten geçen sene Premier ligden ayrılmak istemediğini söyleyip Roma'ya gitmemişti, Liverpool Paredes'i almak için takasta kullanacaktı kendisini.

Zaha'yı Tottenham istiyor, oraya gidecek sanırım. Haberlere göre Tottenham'a gitmek için yeni sözleşmeyi reddetmiş. Yazın ne olacağını göreceğiz. Kulüp kulübüyle temasa geçip şartlarını sorabilir elbet.

Yine City'de Bony'nin de olduğu bazı oyuncular bu yaz yapılacak transfer harcamalarını dengelemek için satılacak veya takasta kullanılacakmış, çok para harcayacaklar çünkü bu yaz. City'le bonserviste anlaşan ve oyuncuyu ikna eden kulüp Bony'i alır, şu an İngiltere'deki maaşı haftada 100bin Sterlin (6.2 milyon Euro).

Son düzenleme:
Üst Alt