GSC Haber - Yönetimden Cezalar Hakkında Açıklama - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Yönetimden Cezalar Hakkında Açıklama

sen herzaman sabit fikirlimisin böyle?
açıklama yap yap noluyo icraat olmadıktan sonra
yarın yine unutulup gidecek
madem bu kadar hakkımız yeniyor ve bişey yapamıyosak boşuna maça çıkmayalım yani
madem elimiz kolumuz bağlı bu kadar

valla sabit fikirlinin kendim olmadığını düşünüyorum...

sabit fikirli zihniyet yönetimin yaptığı her açıklamaya 'ee tamam da nooldu şimdi' diyen zihniyettir... bir yönetimin tepkisini nasıl belirtmesini bekliyorsunuz???... kavga ederek mi?... yoksa topluca iğrendiğimiz aziz yıldırım gibi olarak mı?... onun gibi olacaksak galatasaray olmanın farkı nedir?...

eleştiri sonucunda bir fikir koyamıyorsanız ortaya yaptığınız eleştiri olmaktan çıkar... bağcı dövmekten ileri gitmez...

Kesinlikle basın açıklaması fikri daha etkili tepki yaratırdı, en azından basın bülteni yapılıp servis edilmeliydi medyaya. Resmi siteyi anca taraftar okur. Resmi siteden kurumsal haberler verilir, ayar verilmez.

GT-I9300 Tapatalk

valla sabit fikirlinin kendim olmadığını düşünüyorum... sabit fikirli zihniyet yönetimin yaptığı her açıklamaya 'ee tamam da nooldu şimdi' diyen zihniyettir... bir yönetimin tepkisini nasıl belirtmesini bekliyorsunuz???... kavga ederek mi?... yoksa topluca iğrendiğimiz aziz yıldırım gibi olarak mı?... onun gibi olacaksak galatasaray olmanın farkı nedir?... eleştiri sonucunda bir fikir koyamıyorsanız ortaya yaptığınız eleştiri olmaktan çıkar... bağcı dövmekten ileri gitmez...

fikiri her zaman koyuyoruz istediğinizi hatırlıyosunuz istediğinizi hatırlamıyosunuz maalesef
-şike yaptığı 21645453511312 mahkeme tarafından kabul edilmiş adam hala hukuksal haklarını arıyosa oturup düşüneceksin
-haklarını hukuken arayacaksın ; madem bu adamlar hukuk dışına çıkıyo hukuğu çiğneyip görevi kötüye kullanıyo ozaman hakkını mahkemede arayacaksın. Kanıtlarını Fifaya Uefaya taşıyacaksın
-böyle açıklamalar en geç yarın unutuluyo ; arkadaşların dediği gibi en azından bir basın toplantısı yapacaksın , orada sorular alacaksın cevaplayacaksınben taraftar olarak bunları düşünüryorsam ve senin aklına gelmiyosa ee ben başkan olayım ozaman

Son düzenleme:
Yönetimin vereceği tepkiler bir şey değiştirmez çünkü karşımızdakilerin sorunu zaten yönetimle.Galatasaray bu düzene uymadığı sürece cezalandırılmaya devam edecek.Aysal yönetimi yerine şike falan demeyen, iktidara yakın bir yönetim geçerse bu tavır değişir ancak.

Ünal Aysal Galatasaray'ın hakkını arayacaksa hiç ülke içinde vakit kaybetmesin.Uluslararası arenada baskı yapmamız lazım.

çok pis çok ses getirecek görsel şov ile tff tüm dunyaya rezil edicek bir şov yapmamız gerek bakın bu iş artik rayınan çıktı tek amaç var bezdirip sinirlendirmek ve galatasaraya oyuncularına başkanına yöneticilerine sürekli ceza verdirmek 4.yıldızı şikebahçeye taktırmak yönetim ya susuyor yada susturuluyor bu işin içinde kesin bişeyler var iki şikeci resmen istedigi gibi hareket ediyor ben bu seneye kadar gecen seneden beri bu kadar rezillik yapılan bir sene görmedim gecen seneden beri igrenç ligolduk bu sene daha birinci haftadayiz böyle giderse bu adamlar bize ligi bitirtmezler çok kavgalar olur ayıptır yazıktır seneye bak görürsünüz şikebahce avrupaya gidince yabancı sayısı artacak kimsede bu adamlar düşecek demesin şikeyi şikeyle örtbas ettiler .

Ulan bu tüpcüyü her gördüğümde kafasinda tüp patlatmak istiyorum ulan hiyarlar şike yapilmis ligde TS nin kupasi verilmezken Fenere alin teri olmadan nasil kupa veriyorsunuz essekler sizi bunlarla neden uğraşmiyorsunuz beyinsiz tüpcü.Her seferinde bize darbe vuruyorlar.İsleri ya Melo yada Galatasaray kulubu olur bu tüpcülerin.Tabi Tüpcünün elini Melo sikmayinca hincini almaya calisiyor essek tüpcü yolda gördüğümde üzerine tüpleri salacagim. :mad: :mad:

Yönetime, Melo ya, Hoca ya tam destek arkasindayiz. Bizi futboldan tiksindirmek istiyorlar. Nitekim tiksindirdiler, ama kulübü desteksiz birakmayiz. futbolsever olmak baska bir sey, Galatasaray'li olmak baska.

Şampiyonluğu garantilersek iki hafta üst üste deplasman maçlarına çıkmayarak bu federasyonu en etkili şekilde protesto etmeliyiz.

Şike yapılmış , GALATASARAY'a her türlü oyunun oynandığı yerde Melo'ya verilen cezalar şaşırtıcı değil burası Türkiye.

sonuç şudur , taraftarın artık uyanıp her türlü maddi manevi boykot ve eyleme girişmesi gerekiyor ki siyasiler bu düşmanlıklarından vazgeçsin.
diye diye dilimizde tüy bitti
sandıkta bu taraftar gücünü konuşturamıyorsa bu federasyona her türlü mahkumdur !

Gene atarlanmışlar diye baya gülmüşlerdir.

Her olay sonrasında resmi siteden açıklama, gerçekten komik olmaya başladı artık.

Taraftarın cam, çerçeve indirmesi ile de olmaz bu işler.

Gözünü karartacaksın, çıkmayacaksın maça örneğin, Türkiye Kupası' nı boykot edip, katılmayacaksın, milli takıma cezası ne olursa olsun oyuncu göndermeyeceksin, TFF ve Kulüpler Birliği' nin hiç bir toplantısına, etkinliğine katılmayacaksın, seçimli olağan üstü genel kurul için imza toplamaya çalışacaksın.

Hiç bir şey yapmayıp anca resmi siteden yazıyor bizimkiler.

Üst Alt