Yönetimimiz Ekrem İmamoğlu'nu Ziyaret Etti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetimimiz Ekrem İmamoğlu'nu Ziyaret Etti

diger iki akpli bb reislerine verilen formayi bir ucundan aalbayrak tutarken burada resimde surat yapan tek adam kendisi ve formayi tutmak baskanimiza kalmis. yaziktir. galatasaray siyaset üstüdür. her belediye baskani ile ayni görüntüyü veremiyorsak ne yazik halimize. hele mevlüt uysal gibi halk tarafindan secilmemis birini bile ziyaret ederken suratinda gülücükler eksik olmayan apo resmen sinifta kalmistir. topbas'a 8, uysal'a 7 numara verildiyse ekrem imamoglu'na da 61 numara verilmeliydi. eksi puan.

Gayet yerinde bir ziyaret olmus

Bu arada ben akpli valileri yönetim ziyarete gittiginde de bu tarz ziyaretlerin dogru oldugunu yazmistim,o dönem yanlis diyenler bugun dogru bir ziyaret diyorsa sikinti var demektir

Yönetim tarafsiz kalarak dogrusunu yapiyor,kim ne derse desin kuluplerin destege ihtiyaci var

Bence guzel bir ziyaret. Belediye baskanini ziyaret etmek nezaketen guzeldir. Zaten forumdanda bu havayi seziyorum. Lakin orda Ekrem yerine baska biri otursaydi yine burdaki tavirlar ayni olurmuydu, supheliyim.

Umarim bir gun ulkemizde partizan olmadan bir olaya objektif bakabilek bir millete sahip olabilecegiz.

Bu vesileyle Ekrem beyi tekrar kutlarim ve Istanbul şehrine guzel hizmetler kazandirmasini dilerim. Bu şehir icin en guzeli neyse o olsun. Kavgasiz gurultusuz. Bundada Galatasaray gibi POLITIKA ÜSTÜ bir kurum olarak destegimiz olursa ne mutlu

Ekrem İmamoğlu, İstanbul'un üç kulübünden yoksul mahallelerden getirilecek çocukların maç izleyeceği loca talep etmiş.

Müthiş manasız, yersiz ve gereksiz bir ziyaret olmuş (!)

Konuya kilit vurun bence. Yonetimi bu ziyaret yönünden eleştiri veya tebrik edilecek bir durum u yok. İster sağ,ister sol vatana
hizmet yapan herkes ile ortak paydada bulunabilir. Sonuçta Galatasaray Türkiye dir...A.albayrakk sev sevme sportif calismalari dışındaki tercihleri yönünden burda bu kadar küçümsenemeyecek.

Albayrak'ın yüzündeki reis görürse ne diyeceğiz ifadesi komik :)

Şu transferleri bitirsinler de kime gidiyorlarsa gitsinler.

Üst Alt