# Yossi Benayoun - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Yossi Benayoun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #Yossi Benayoun

Benayoun iyi topçudur ama aradığımız oyuncu değil bence.Kreatif değil bize şu an kreatif oyuncu lazım

Eğer yahudilerden nefret etmek faşistlikse ben azılı bir faşistim.En barış canlısı yahudinin bile filistin davasına nasıl baktığını yakından biliyorum.Boş boş konusup insanın canını sıkmayın,bu faşist lafınında iyice içi boşaldı zaten ,ben bunu istemiyorum deme hakkınız yok hemen faşist bu faşist .Faşistim ulan ,tarih boyunca müslümanların azılı düşmanı olan bu ırkdan nefret ediyorum.

Eğer yahudilerden nefret etmek faşistlikse ben azılı bir faşistim.En barış canlısı yahudinin bile filistin davasına nasıl baktığını yakından biliyorum.Boş boş konusup insanın canını sıkmayın,bu faşist lafınında iyice içi boşaldı zaten ,ben bunu istemiyorum deme hakkınız yok hemen faşist bu faşist .Faşistim ulan ,tarih boyunca müslümanların azılı düşmanı olan bu ırkdan nefret ediyorum.

Hitler detected.

Cevap: # Yossi Benayoun

İlk başta daha yaratıcı birisini istediğim için karşıydım ama gelsin.Artıları çok fazla olan bir oyuncu

revivoyu unutmuşunuz arkadaşlar oda israilliydi oynadı ve gitti köpürmenin bi manası yok ırkçılığı siyaseti futbola alet etmeyin.

Çok beğendiğim bir oyuncu.Ancak büyük bir sakatlık geçirdi geçtiğimiz sezon.ne şekilde geri döner verilen paraya değer mi bilinmez.

Çok beğendiğim bir oyuncu.Ancak büyük bir sakatlık geçirdi geçtiğimiz sezon.ne şekilde geri döner verilen paraya değer mi bilinmez.
Çok çalışkan bir oyuncu.Üstesinden gelir sakatlığın falan.Zamanında antreman sahasına 30 km uzaktaymış evi.Yürüyerek gidip geliyormuş yoksulluktan dolayı.Bence çalışkan olmasında çocukluğunda yaşadıklarının etkisi var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt