Younes Belhanda Gitmek İstemiyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Younes Belhanda Gitmek İstemiyor!

İşte gerçek bir komutan Belhanda, Ekibini zor duruma düşürmemek için devre arasında da gitmemişti. Daha CL'de başarılı olacağız kral önderliğinde hiçbir yere gitmiyor ekibimizi sırtlamaya devam edecektir.

Elden çıkarma adına son şansımız. Önümüzdeki sezonu da bizde geçirirse satılabileceğini düşünmüyorum. Hocanın devre arası bırakmak istememesini anlıyorum ama bu dönem için satışına razı olmalı. Oyuna olan katkısını falan geçtim adam sarı kart yediği an her an kırmızı yiyecek diye tedirgin oluyoruz yahu. Maaşı falan da mali durumumuza istinaden çok uçuk. İnşallah satılır.

Son düzenleme:
İmparator git demediği sürece gitmeyecek bunu artık idrak etsek iyi olacak. Adama zorla git mit yazmanız bir şey değiştirmiyor.

8575.jpg

Şimdi haberde isteyenin ne kadar teklif verdiği yok, başka birşey yok siz niye gitmiyor diye sızlanıyorsunuz? Belki 5-6 milyon bişey veriyorlar.

Bu arada bizim taraftarı da anlamış değilim. Kendi oyuncumuza it muamelesi yapıp değerini düşürmekten başka birşey yapmıyoruz. İsteyen takım zaten taraftarınız istemiyor bu oyuncuyu göndereceksiniz eninde sonunda sonunda deyip fiyatı düşük tutuyor olamaz mı?

Ayrıca Terim şu fiyatın altına gitmesini istemiyorum dediyse konu kapanmıştır.

Üst Alt