Younes Belhanda: "Taraftar artık arkamda" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Younes Belhanda: "Taraftar artık arkamda"

020320190916516575726_2.jpg

Gol atmaya başlayınca tribündeki tepkileri tersine çeviren Galatasaray'ın Faslı oyuncusu Younes Belhanda, "Taraftarımızın desteğini hissediyorum ve sahada elimden gelenin eni iyisini yapıyorum" diye konuştu.

Wesley Sneijder'den 10 numaralı formayı alan Younes Belhanda, gol atmadığı için Galatasaraylı taraftarların hedefi halindeydi. Ancak ikinci yarı ile birlikte Belhanda gollerini atmaya başladı ve sarı-kırmızılı tribünler de Faslı yıldızı bağrına bastı.

Bu durumun farkında olan Belhanda, "Taraftar artık tamamen arkamda, bu desteği hissediyorum ve elimden geleni yapıyorum. Gol atmaya başladım ama benim önceliğim gol atmak değil, takımı hücumda yönetmek." şeklinde açıklama yaptı.

Sezon sonunda Suudi Arabistan'a transfer olup olmayacağı sorusuna cevap vermeyen ve "Ben Galatasaray'dayım'' demekle yetinen Belhanda'ya Al-İttihad yıllık 6 milyon Euro ödemeye hazır. Fatih Terim devre arasında Faslı 10 numaranın transferine izin vermese de FFP yüzünden oyuncu satmak zorunda olan Galatasaray'ın Belhanda'yı sezon sonunda 10 milyon Euro'nun üzerinde bir teklife göndermesi bekleniyor.

Sabah

Üst Alt