Youri Tielemans, Leicester City'den Ayrıldı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Youri Tielemans, Leicester City'den Ayrıldı

Oliveira'dan daha hızlı ve güçlü bir oyuncu oyun tarzı ise ciddi şekilde benzer.

Son düzenleme:
Tielemans’ın son 2 sezon defansif verileri elinde olan var mı?

Maddison yokken özellikle Hall ve Ndidd 6-8ken Tiele daha öndeydi genel olarak.

Sergio ile zaten uzaktan yakından alakası yok, Sergio çok iyi bir pasör, yavaş olsa da yerinde durmadan koşan bir adamdı kariyerinin genelinde. Tiele daha bir alan presi yapabilen bir oyuncu.

Tielemans’ın son 2 sezon defansif verileri elinde olan var mı?

Maddison yokken özellikle Hall ve Ndidd 6-8ken Tiele daha öndeydi genel olarak.

Sergio ile zaten uzaktan yakından alakası yok, Sergio çok iyi bir pasör, yavaş olsa da yerinde durmadan koşan bir adamdı kariyerinin genelinde. Tiele daha bir alan presi yapabilen bir oyuncu.
Geçen sene Arsenal'e yazıldığında bakmıştım, defansif verileri beklediğimden iyiydi ama pas verileri beklediğimden daha düşüktü.

Ya olm geçen sene forumda beğendiğimiz tek transfer torreira transferi. İcardiye attığımız bokum haddi hesabı yok, sonra aşkın olayım diye beste yapıyoruz adamlara.

Benzerlik açısından söylemiyorum yanlış anlamayın geleceğin yıldızı gedsonun oynatılmadan def edildiği ülkede yıllardır oynayan en azından standardı belli olan bir oyuncu. Hadi diyelim şu an kötü ancak geçen seneden gördüğümüz uygun ortamda yakalanan ivmeyle oyuncuların neler yaptıklarını biliyoruz.

Son yılki performansları leş olan ama burada çılgın atan bazı oyuncular şunlar.
Sneijder, icardi, fernando, onyekuru, baros, keiwell, nonda bile burada estirdi yav.
26 yaşında premier ligde iyi kötü oynayan herhangi bir oyuncudan ki futbol için ikna edilmeye çalışılan oyunculardan ben zarar geldiğini görmedim.

en önemli mevkide oynadığı halde bu kadar abartılan bir futbolcunun takımı küme düşmez. sanki gözünüzde büyütüyorsunuz ? bize 25 yaşında bir iniesta lazım..

Üst Alt