youtube/youtuber | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

youtube/youtuber

başta yeni jenerasyonun saçma bir takıntısı olduğunu düşündüğüm ama sonradan keşfettiğim üzere oldukça kaliteli içeriklerin de bulunabileceği platform...

ister eğlen ister bilgilen.. bir tür bağımlılık oldu

mal youtuberlardan uzak dur!

Düşünüyorum bu işe atılmayı bakalım.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Meraba arkadaşlar ben yiğit bugün size 50 adet hampurger yeme challange yapacam lütfen kanalıma abone olmayı ve likelamayı unutmayın ayrıca küfür dahil her türlü yorumu lütfen şağı ya bırakn. Yeterince layk gelirse bir sonraki vidyomda turizt kızlara musallat olçam haydi şimdi vidyoya geçelim abi seri bir şekilde durmadan gönder nevaleleri.

Bende Youtuber olmak istiyorum
Meraba arkadaşlar ben yarif bugün 50 adet kıza musallat olup hayatta kalma challangeı yapacam lütfen kanalıma abone olmayı ve likelamayı unutmayın ayrıca küfür dahil her türlü yorumu lütfen aşağı ya bırakın. Yeterince layk gelirse bir sonraki vidyomda aksaraya geçeceğim teşekkürler.

@Mehmet Arslaner de youtuber olmak istiyormus Huseyin bey
Postlarından şu ana kadar aldığım kendisi ve ailesi dışında kanalını izleyecek kimsenin çıkmayacağı kadar vasat içerikler üreteceğidir yine de önyargılı olmamak gerekir adeta acısız biber gibi şekersiz şekerpare gibi geldi şimdilik Altan Bey kendisi genel geçer kabul gören ve popüler şeylere ilgisi var sanki özgünlük hasımı gibi yani özetle kendisi.

Üst Alt