Yunus Akgün Anderlecht Yolcusu! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yunus Akgün Anderlecht Yolcusu!

Yunus'un çok iyi bir oyuncu olacak potansiyeli olduğunu düşünüyorum ancak bizim takımımızda kesmesi gereken oyuncular Ozan Kabak'ın kestiklerine göre kadroda yeri daha önemli oyuncular. Yani bizim takımda gerekli deneyimi yaşamayacağı kesin gibiyken, kendini geliştirebileceği bir kulübe kiralanması veya satılması bence kötü bir karar olmaz. Bizde durursa kupa maçları dışında gelişmesi için gereken deneyimi bulamaz çünkü.

Skor yetenegi cok yukarlarda, kanattan ziyade forvet arkasi serbest bir rol yetenegini daha fazla on plana cikartir

Sacini basini gectim, oyun ve vurus yetenegi olarak gercekten Griezmann’a cok yakin

Griezmann bizimle kalmali.

Ya da daha dogrusu, Griezmann'i yurt disina kiralamaliyiz gelisimi icin. Dehset bir futbolcu olabilecek kapasite de.

Yunus kalsın, adam kupada gollerini atıyor. Görev verildiğinde istatistiksel olarak bakarsak, her zaman hakkını vermiş.

Ayrıca Serdar ile bonservis açığını doldurdular büyük bir ihtimal, Yunus gitmeyince.

Satmak için çok erken.Eğer gönderilecekse kiralık gönderilip oynaması sağlanmalı.Yetenekli ve gelecek vaadediyo bence.Umarım istediğimiz noktaya gelir ben inanıyorum kafasını kullanırsa başarılı olacağına.

Nedense kendisinde Emre Çolak profili görüyorum. Ancak 3.5 milyon kendisi için az bi bedel. Şöyle 6 milyon euro ve sonraki satıştan minimum %25 pay ile satılabilir bence.

Üst Alt