Yunus Akgün, Başakşehir Maçının Kamp Kadrosuna Dahil Edilmedi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yunus Akgün, Başakşehir Maçının Kamp Kadrosuna Dahil Edilmedi

Geçen sene ağzımızın suyu aka aka izlediğimiz adamın bu hale gelmesinde suç kimde? Oyuncuda mı yoksa yıllardır oyuncu öğütme makinesi gibi çalışan kulüpte mi?

Yunus Akgün çok yetenekli ve değerli bir oyuncu. Keşke taraftarın gazıyla oyuncu harcamasaydı Okan hoca. Elinde 3 tane yerli oyuncun var. Kerem Aktürkoğlu, Abdülkerim Bardakcı ve Yunus Akgün.. Bir de olsun Emre Taşdemir diyelim. Yabancı sınırı ortada. Rashica formayı aldı ama seneye yok.

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ofspor macindan sonra dogru karar

Ayrica cifte standard da görmüyorum

Van Aanholt haftalardir kadroya giremiyor form dusuklugu ve disiplinsizlik ten dolayi

Bu sekilde rekabet artar

Süre verme açısından Okan Hoca'yı eleştiremeyiz ama bir şekilde kazanmamız gereken bir adamdı alt yapıdan çıkarabileceğimiz maks seviye topçulardan birisinden bile verim alamıyorsak sıkıntı büyük demektir. Maaşında artış istedi verilmedi sanırım böyle bir muhabbet vardı.

Yazık olacak gibi Yunus ciddi potansiyel. Ki kötü de oynamıyordu. Kerem'in aldığı eleştirileri anlıyorum mesela o ciddi düşüş yaşadı ama Yunus'un iş yaptığı maçlar vardı.

En azından 15 maçta gözden çıkarılacak bir isim değil.

yunus haftalardır berbat oynuyordu.Takım oyunundan uzak kanat olmasına rağmen inatla içe doğru gidip pas verebileceği yerlerden kendine oynayan bir futbolcu.Valla yerinde bir karar

Yunus sene başında dehşet oynuyordu şu an saçma bir iş dönüyor, 10 maçla çöpe atılacak adam değil bence. Ayrıca yıllık ücret konusunda da sorun olmuş olabilir, yabancıları 3-4 dağıtıp getiriyoruz da bu işin takım içi dengeside var. Mertens bu adamdan 100 kat fazla kazanıyor ama maçı Yunus kurtarsın diye bekliyoruz komik oluyor o zaman.

Şu takımın bir parçası olabilmek için kendimi parçalardım herhalde, biz mi fazla amatör ruhluyuz anlamadm ki? Kerem de zaman zaman disiplinsiz takıldı ama her seferinde ilk 11e girmek için çabaladı ve emeklerinin karşılığını da alıyor. Ne diyelim umarım aklı başına gelir Yunusun da

Üst Alt