Yunus Akgün İçin Flaş Takas İddiası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yunus Akgün İçin Flaş Takas İddiası!

Milli takımda ne zaman izlesem beğeniyorum tam bizim ligin topçusu gibi geliyor İtalyadaki halini bilmiyorum.. Hatta 2 maç arka arkaya sağ ve sol bek oynamıştı ikisinde de takımın en iyisiydi o performansı sonrası taktım kafayı..
üstat ben bek de akıllı topçu arıyorum artık boey travma yarattı...
ben de gladbachdaki lainer'e kafayı taktım. gelse mariano etkisi yaratır.

Yunus= 10 m €
Takasa filan gerek yok.

Kaan ve Mert bizden en az yıllık 2 m€ maaş ister hiç gerek yok.
Senelik 700 bin Euro'ya oynayacaklarsa belki takas+ bir miktar nakit kabul edilebilir.
Tabi yerli kontenjani devam edecekse yoksa kalsın

Yunus'u şu form durumuyla satmam ama yabancı sınırında +1 artıya geçeceksek Mert Müldür + Kaan Ayhan + bir miktar para olabilir. Sağ bekimiz zaten boş, stoperde iki yabancıdan birini iyi paraya okutursak yeri de dolmuş olur Süper Lig için çok fazla kalite kaybetmeden. Berkan'a katlanmamak için Kerem'i 1 sene daha oynatıp şampiyon oluruz. Soneasında satarsak yerine bir türk daha koyarız icabında veya kaleye Doğan Alemdar'ı çözüp Muslera'yı yollarız. Orta sahada Berkan filan oynatılacak gibi değil işin doğrusu.

Mert + Kaan’a okeyim, vereceklerini sanmamakla birlikte. Zaten full Türk hücum hattı içime sinmiyor, sağa da flash bir yabancı No.10 transferi ile ilerlenir.

Yunus'un sözleşmesini uzatarak koca bir NAH çekelim.

Bence de uzatilmali kesinlikle.

2024'e kadar kontrati var. 2026 yapsinlar kafamiz rahatlasin bu konuda en azindan. Hem elimiz güclenir bizde gösterdigi olasi iyi bir performans sonrasi. Yüksek serbest kalma opsiyonu da eklenmeli kontratina ek olarak. Elalem akademisinden cikan topculara yapiyor bunu biz de yapmaliyiz.

Yunus'tan ziyade Kaan veya Mert gibi bir kac pozisyonda oynayabilen oyunculara ihtiyacimiz var. Yerli olmalari en büyük avantaj.

Zaten Mert'i yollamazlar bence, bayagi süre buluyor takimda. Kaan olabilir.

Kaan ayhan ve mert müldürü veriyorlarsa üzerine para bile verip direk çökmek lazım defansta iki tane kaliteli türk oyuncu demek yabancı sınırını delmek demektir.Akıllı bir yönetim ikisine birek direk çöker yoksa işimiz zor görünüyor

Mert'i defalarca istedim ama Yunus'un top sürüşünü gorunce aklima direk Messi geliyor. Orada iyi işler yaptigi an 40 milyondan asagi satilmaz.
Mert + %25 = Yunus
Ciddi ciddi istiyorlarsa sonraki satiştan pay olmadan satilmamali.

Yunus= 10 m €
Takasa filan gerek yok.

Kaan ve Mert bizden en az yıllık 2 m€ maaş ister hiç gerek yok.
*Senelik 700 bin Euro'ya oynayacaklarsa belki takas+ bir miktar nakit kabul edilebilir.
Tabi yerli kontenjani devam edecekse yoksa kalsın

* muldur yanilmiyorsam 650 bin euro aliyor senelik-eger degismediyse....
bu sezon ligde 31 macin 24 un de ilk 11 oynadi
ligde sezonun son donemecine formda girdi- bu da ahliyle milli maclara yansidi...ben kendisini begeniyorum genel anlamda.

*kaan 1 m civari aliyordu yanilmiyorsam...
ligde bu sezon - gecen sezona nazaran daha fazla sure aldi. 23 macin 14 un de ilk 11 cikti....
genelde sag stoper oynadi izledigim maclarda, istisna olarak sag bek ve merkez orta saha da oynadi.
kendisi zaten cok versatile bir tipoloji. teknigi,fizigi,soguk kanliligi,yeterli fundamentali vs yonunden begendigim isimlerdendir.

zor bir secim. *yunus'u altyapi dan beri cok yakindan takip ediyorum nacizane. dolayisiyla yumusak karnim kendisi.

gecen sezon ve ondan onceki sezon basinda da *fatih terim'i sirf bu *kararindan dolayi tasvip etmemistim sezonluk kadro planlamasi bakisini......

kararin *yanilgi oldugunu pisman olunacagini belirtmistim en son kendisine yonelik sezon basi yorum yaptigimda. *gelinen surecte yunus hakli cikardi...

secim yapamiyorum. potansiyelinin cok iyi oldugunu, tipoloji olarak modern futbolun transitions/gecis olayindan tut possession ve passing olaylarinda dolayisiyla futbolun ofansif bolgelerinde aksiyon da direksiyon basina gecebilecek yetenekte bir oyuncu. taraftar,camia, *!teknik direktor'un guvenip motive etmesi gerekir ilk planda. kendi yetistirdigimiz degerimizi sarip sarmalamak varken,,, halen bitik oyunculari istemek(basliktaki ismi gecen isimlerden bagimsiz) pek mantikli ve saglikli durmuyor .

yunus dan bagimsiz, muldur veya kaan hangisi gelirse, cok onemli kazanc olur uzan vade baglaminda....
yunus'u sahsen tutmak isterdim. altyapi(son donem u19 ozellikle) rol model olabilecek ozel bir yetenek kendisi...
tam sezona sezonun ilk macindan ilk 11 baslamasi ve kendisine guvenildigini bu baglamda da bir nevi gosterilmesi gerekir. oyle rotasyon vs olarak kalmasi dusunuluyorsa en basinda kendisine yazik ederiz. bizim icin en guzeli degerimize kendi kulubunde oynamasi ve kendini gostermesi ve basariya tasimasi ...-ilk planda ; teknik yonetim tarafindan samimiyet gosterilmesi...

* muldur yanilmiyorsam 650 bin euro aliyor senelik-eger degismediyse....
bu sezon ligde 31 macin 24 un de ilk 11 oynadi
ligde sezonun son donemecine formda girdi- bu da ahliyle milli maclara yansidi...ben kendisini begeniyorum genel anlamda.

*kaan 1 m civari aliyordu yanilmiyorsam...
ligde bu sezon - gecen sezona nazaran daha fazla sure aldi. 23 macin 14 un de ilk 11 cikti....
genelde sag stoper oynadi izledigim maclarda, istisna olarak sag bek ve merkez orta saha da oynadi.
kendisi zaten cok versatile bir tipoloji. teknigi,fizigi,soguk kanliligi,yeterli fundamentali vs yonunden begendigim isimlerdendir.

zor bir secim. *yunus'u altyapi dan beri cok yakindan takip ediyorum nacizane. dolayisiyla yumusak karnim kendisi.

gecen sezon ve ondan onceki sezon basinda da *fatih terim'i sirf bu *kararindan dolayi tasvip etmemistim sezonluk kadro planlamasi bakisini......

kararin *yanilgi oldugunu pisman olunacagini belirtmistim en son kendisine yonelik sezon basi yorum yaptigimda. *gelinen surecte yunus hakli cikardi...

secim yapamiyorum. potansiyelinin cok iyi oldugunu, tipoloji olarak modern futbolun transitions/gecis olayindan tut possession ve passing olaylarinda dolayisiyla futbolun ofansif bolgelerinde aksiyon da direksiyon basina gecebilecek yetenekte bir oyuncu. taraftar,camia, *!teknik direktor'un guvenip motive etmesi gerekir ilk planda. kendi yetistirdigimiz degerimizi sarip sarmalamak varken,,, halen bitik oyunculari istemek(basliktaki ismi gecen isimlerden bagimsiz) pek mantikli ve saglikli durmuyor .

yunus dan bagimsiz, muldur veya kaan hangisi gelirse, cok onemli kazanc olur uzan vade baglaminda....
yunus'u sahsen tutmak isterdim. altyapi(son donem u19 ozellikle) rol model olabilecek ozel bir yetenek kendisi...
tam sezona sezonun ilk macindan ilk 11 baslamasi ve kendisine guvenildigini bu baglamda da bir nevi gosterilmesi gerekir. oyle rotasyon vs olarak kalmasi dusunuluyorsa en basinda kendisine yazik ederiz. bizim icin en guzeli degerimize kendi kulubunde oynamasi ve kendini gostermesi ve basariya tasimasi ...-ilk planda ; teknik yonetim tarafindan samimiyet gosterilmesi...
muldur 0.4
ayhan 0.6 net alıyormuş
(2021 rakamları 2022 bulursam editlerim)

Üst Alt