GSC Haber - Yunus Akgün: "İnşallah çok daha farklı bir Yunus izleteceğim bu sezon" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Yunus Akgün: "İnşallah çok daha farklı bir Yunus izleteceğim bu sezon"

F0lNBLGWwAAltQj

Galatasaray'ın kanat oyuncusu Yunus Akgün, sarı-kırmızılıların Avusturya'daki kampında açıklamalarda bulundu.​

Galatasaray'ın 23 yaşındaki futbolcusu Yunus Akgün, Avusturya'da düzenlenen kampta basın mensuplarına konuştu.

İşte Yunus Akgün'ün sözleri;

Kampımız çok güzel başladı. Kampı en iyi şekilde tamamlayıp, Şampiyonlar Lig ön elemesine en iyi şekilde hazırlanmak istiyoruz. Geçen sene çok büyük beklenti vardı benden. Elimden geleni yapıyorum ama benim başarımdan çok takımın başarısı önemli. Ben Galatasaray'ın altyapısından yetiştim ve şampiyonluk benim en büyük hayalimdi. İnşallah çok daha farklı bir Yunus izleteceğim bu sezon.

ÇOCUKLUK HAYALİMDİ
Galatasaray kaptanı olmak çocukken hayalini kurduğum bir şeydi. Hull City maçına kaptan olarak çıktım. Hocama teşekkür ederim

ARDA GÜLER İLE GURUR DUYUYORUZ
ARDA GÜLER'in Real Madrid'e transferi ile hepimiz gurur duyduk. Çok büyük bir oyuncu. Arda'yı hepimiz beğeniyoruz. Önemli olan oralarda kalıp bizi daha da gururlandırması. Onun için hayırlısını diliyorum.

HER ŞEY YOLUNDA İLERLİYOR
Bizi başarıya götüren en önemli şey arkadaşlığımızdı. Oynadığımız futboldan çok keyif alıyoruz. Şu anda da her şey yolunda ilerliyor. İnşallah bu sene de şampiyon oluruz.

Spor Arena

Yunus sıkı bir calismaya girse Türkiye'nin en iyi oyuncusu.10 numara özellikli ve kanatlarda da durdurulması güç bir oyuncu olur ancak nasıl Kerem 10 numaraya evrildiyse ve frikik duran top özelliklerini gelistirdiyse Yunusun da bunları yapması ve sut çalışması lazım.

ben hala güveniyorum kendisine, sezon ortası rekabetten kaçıp daha alt bir takıma transfer olma gibi ezikçe fikirleri kafadan atmış gibi gözüküyor.

kalıp forma için gerçek anlamda savaşacaksa eninde sonunda bu yeteneğiyle formayı alacağını düşünüyorum.

Geçen sezona Messi gibi başlayıp Sabri gibi bitirdin. Potansiyel 8 ise verdiğin 4. Doğru düzgün topunu oyna, o yetenek var çünkü.

Sana güveniyorum aslan parçası.

Yeter ki çalışmaya devam et, en yetenekli yerli oyuncuların başında geliyorsun.

istikrar preblemininin üstesinden gelse salt yetenek olarak aktürkten ii bence. bitiriciliğini geliştirip her maç aynı seviyede oynamaya başlamazsa yazık edecek

Maalesef yunuscum yetengin suratin var ama oyun aklin yok topu elli kere durtmeden oyunu hizlandirmayi ogrenmeden bir ust seviyeye gecemezsin

Iceri cekip sut atmaktan daha onemli seyler var futbolda keremle takil biraz

yetenek-oyun aklı olarak bi sıkıntısı olduğunu sanmıyorum en büyük sıkıntısı insani karakteri gereği. sahada toptan kaçan adamdan büyük topçu olmaz ne kadar yetenekli olursa olsun. onunki daha sembolik oldu ama hazırlık maçında da olsa koluna taktığı kaptanlık pazubandı ondan çok daha zor şartlarda buralara gelip tutunmuş kerem kralımızın yarısı kadar etki eder umarım oyun karakterine de. artık florya'da mevsimden mevsime takıma katılıp abilerince saçı kazınan dünkü bebe değil, kariyerinin selameti için insan olarak biraz yırtılması lazım.

Üst Alt