GSC Haber - Yunus Akgün: "Kalan bütün maçları kazanmak istiyoruz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Yunus Akgün: "Kalan bütün maçları kazanmak istiyoruz"

1674932113264.png

Futbolcumuz Yunus Akgün, Spor Toto Süper Lig’de oynadığımız Giresunspor mücadelesinin ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Oyunun son çeyreğinde sahada olan ve bir gol kaydeden genç futbolcumuzun maç sonu değerlendirmesi şu şekilde:

“Bütün takım arkadaşlarımın ayağına ve yüreğine sağlık. Buraya kadar gelip bize destek veren Galatasaray taraftarına çok teşekkür ederiz. Giresunspor deplasmanı zor bir deplasman. Zor olacağını biliyorduk ama sonuçta bizim elimizdeydi. Güzel giden serimizi devam ettirmek istiyorduk. 4-0 gibi çok net bir skorla ayrılıyoruz buradan. Tüm maçlarımızı kazanmak istiyoruz.”

“ŞEYTANIN BACAĞINI KIRDIM”

“Golüme gelecek olursak şeytanın bacağını sonunda kırdım diyebilirim. İnşallah devamı gelecek. Bana her zaman güvenen aileme, kız arkadaşıma ve dostlarıma çok teşekkür ederim. Galatasaray taraftarına desteği için her zaman teşekkür ediyorum. İnşallah onların yüzünü kara çıkarmayacağız. Bu sene istediğimiz şampiyonluğu alacağız.”

“REKABET BAŞARI GETİRİR”

“Çok iyi bir aile ortamımız var. Yönetimimiz, taraftarlarımızla birlikte takım arkadaşlığımız üst seviyede. Bu da sahaya yansıyor. Herkes birbirine destek oluyor. Bu da bizi şampiyon yapacak etkenlerden bir tanesi. Umarım böyle devam eder. Oynayanlar oynamayanlara her zaman destek oluyor. Sahaya giren elinden geleni yapıyor. Rekebet her zaman başarı getirir.”

Kalan maçların

images

Maç sonu açıklamasında kız arkadaşına kadar herkese teşekkür etti.

Seviyorum bu çocuğu. Altyapımızdan çıkan en büyük yeteneklerden birine taraftarın mutlaka sahip çıkması lazım. Golü için de ayrı sevindim. Sezon başından beri buna çok ihtiyacı vardı. İnşallah formunu yakalarsın aslan parçası.

Yiyin hepsini, babam önümüzdeki maç kiminle diye sordu, önemli değil her halükarda yeneriz dedim. İçerde mi dışarda mi dedi, keşke deplasman olsa, 4ten aşağı atmiyoruz dedim😄

Üst Alt