Yunus Akgün: "Kazanamıyorsan, Adana Demirspor gibi bir deplasmanda kaybetmeyeceksin" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yunus Akgün: "Kazanamıyorsan, Adana Demirspor gibi bir deplasmanda kaybetmeyeceksin"

8a284fc095d3419ba495efb88582ee84.jpeg

Futbolcumuz Yunus Akgün, Spor Toto Süper Lig’in 8. haftasında oynadığımız Adana Demirspor maçının ardından yayıncı kuruluşa değerlendirmelerde bulundu.

Zor bir deplasmanda galibiyet parolasıyla maça çıktıklarını belirten Yunus Akgün, sonraki maçlar için çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

Yunus Akgün’ün açıklamaları şu şekilde:

"İki sezon Adana Demirspor forması terlettim. Benim için özel bir maçtı. Maçtan önce Adana Demirspor taraftarı beni çağırdı, destek verdi. Onlara çok teşekkür ederim."

"Çok pozisyona girdik. Direkten dönen toplarımız var. Ertaç’ın çıkardığı toplar var. Güzel maç oldu ancak gollü olmadı. Kazanmak istiyorduk; ama Adana Demirspor deplasmanı gerçekten zor. Averajla liderlerdi. Zor bir maç oldu. Kazanamıyorsan, Adana Demirspor gibi bir deplasmanda kaybetmeyeceksin. Sorun yok. Önümüzde daha çok maç var. Çalışmaya devam edeceğiz."

Galatasaray.org

Futbolcumuz Yunus Akgün, Spor Toto Süper Lig’in 8. haftasında oynadığımız Adana Demirspor maçının ardından yayıncı kuruluşa değerlendirmelerde bulundu.

Zor bir deplasmanda galibiyet parolasıyla maça çıktıklarını belirten Yunus Akgün, sonraki maçlar için çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

"İki sezon Adana Demirspor forması terlettim. Benim için özel bir maçtı. Maçtan önce Adana Demirspor taraftarı beni çağırdı, destek verdi. Onlara çok teşekkür ederim."

"Çok pozisyona girdik. Direkten dönen toplarımız var. Ertaç’ın çıkardığı toplar var. Güzel maç oldu ancak gollü olmadı. Kazanmak istiyorduk; ama Adana Demirspor deplasmanı gerçekten zor. Averajla liderlerdi. Zor bir maç oldu. Kazanamıyorsan, Adana Demirspor gibi bir deplasmanda kaybetmeyeceksin. Sorun yok. Önümüzde daha çok maç var. Çalışmaya devam edeceğiz."

Galatasaray.org
Maçta ettin zaten. Farkettik.

Nasil sorun yok? macin 65. dakikasinda herifler kirmizi yedi, üstüne üstelik sonlara dogru bir puan aldimiza sükrettik.

geçen yıl genel olarak iyiydin fakat bize karşıda at gibi kişneye kişneye oynuyordun be kardeşim. az bi dikkat artık

Biz Galatasarayız ya o zor bu zor çekersek bir yerden sonra vasata alışmak oluyor o. Her maçı kazanacağız diye bir şey yok fakat buna kayıp olarak bakmak lazım.

Galatasaray.org
beyimiz demeç vermiş 2 seneye orta sıra takımlarında görürüz bunu.

Üst Alt