Yunus Akgün'e Tatil Yok | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yunus Akgün'e Tatil Yok

1668521580879.png
Galatasaray'da Yunus Akgün, Dünya Kupası için takıma verilen 12 günlük izne rağmen tatile çıkmadı ve çalışmalarına devam etti.

Yunus, aldığı tekliflere rağmen sarı kırmızılı takımdan ayrılmak istemiyor.

🔗 Sabah

@Danyal Artemis

12 gun izin verilmis. Bir sonraki mac 35 gun sonra bence normal.
beni niye etiketledin yaw. onayayim mi

olması gereken budur. yunus yerinde olsam bende aynısını yapardım. bunun takıma artısının olmaması imkansız. forma rekabeti iyidir. sezon bası yunus icardi dahil en iyi transferimiz olurdu. 2 3 hafta sonra patladı neden bilmiyom. o performans tek basına sampiyon yapabilecek bir performanstı. bu kadar da netim bu konuda.

Yunusa ihtiyacımız var Adanaspor’da fişek gibiydi bu çocuk baskı işte. İnşallah baskıyı kaldırmayı da öğrenecek.

12 gün tatil bence mantikli. Sezon sonu sampiyon olup SL ön elemesi oynayacaksak, oyunculara zaten anca 3 hafta civari tatil verebiliriz.

Ya Okan hocanın düzenini uyarsın ya da CİM BOM kariyerin biter bu kadar basit karar senin. Gideceğin takımlarda bu kadar iyi ortam bulamayabilirsin Mertens'le İcardi ile oynuyorsun belanı mı arıyorsun çocuk Kerem'i örnek al pes etme!!

Üst Alt