GSC Haber - Yusuf Demir'in Ailesinden Eyüpspor'a Veto! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Yusuf Demir'in Ailesinden Eyüpspor'a Veto!

"Barcelona'dan geldi"

Oyle birsey yok. Rapid Wien'den geldi. Neden cogunuz Barcelona'dan gelmis cumlesi ile mesajlara basliyor anlamis degilim ya neyse. Barcelona'da oynamis deseniz bari.

Altındaki motivasyonu bilmeden yapılacak yorum havada kalıyor. Kalıp mücadele edecekse karara saygı duyulmalı. Mevcut kadroyla çalışmasının da belli kazanımları olabilir. Rezerv lig keyfi olarak kaldırılmasa oyuncuyu göndermeden maç ritmi kazandırabilirdik.

Önce hak etsin formayı o zaman. FCB’den geldi diye bir “entitlement” seziyorum Yusuf’ta ve ailesinde. Yabancı sayılması da ayrıca bir engel. Giderse kimse üzülmez şu saatten sonra.
Sen bu adama 6-7m€ bonservis vermişsin. Ayrıca söylenenlere bakarsak, belli ki gelmesi için vaatlerde bulunulmuş.

Sonra da Eyüpspor'a git diyorsun. Bunu kolay kolay kimse kabul etmez.

Eyüpspor'a ben de gitmek istemezdim, kariyer acisindan da baya bir gerileme olur kagit üzerinde bile olsa. Kalip kendini kanitlamali, en azindan kupa maclarinda firsat bulmali. Sorunu ne kimse bilmiyor anlamiyor. Oynatilmayacaksa devre arasi yurt disinda bir takima kiralansaydi bari.

Bu eleman ergenlik dönemini biraz ağır geçiriyor gibi, Barcelona sonrası yaşadığı düşüş de iyice travma yaratmış olabilir. Ama bir noktada oynaması gerektiğini bilmesi, ona göre hareket etmesi lazım. Şu aşamada 2-3 ay boyunca düzenli süre bulacağı bir takımda olması kendisi için en doğrusuydu, Eyüp sonuçta İstanbul takımı, hem de şehir değiştirmemiş olacaktı. Bu noktada ego kasmayıp gitmesi lazım, aksi takdirde seneye tüm sezonu gene bir yerlerde kiralık geçirmesi muhtemel.

SM-G970F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt