Yusuf Demir'in Sözleşme Detayları Açıklandı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yusuf Demir'in Sözleşme Detayları Açıklandı

En büyük yatırımı bu oyuncuya yapmışız. Evander olsaydı ona verecektik. Umarım hemen katkı verecek kalitededir çok detaylı izlemedim.

wonderkidlerini 4 sezonluk taksitle almak büyük iş. Verdiğin para da zorlamaz 4 sezon taksit ne. Onlar için aşırı can sıkıcı muhtemelen çok uzun süre böyle çocuk çıkaramazlar fakat onu da onlar dert etsin :asd:

yusuf ne cok halil dervişoğluna benziyor öyle tıpkı aynısı
Oyun stilleri mevkileri yetenekleri acaip alakasız. Çok rahat adam geçiyor. Defans arkasına çok güzel pasları var. Verkac oyununda çok iyi. Şutları biraz daha gelişirse köşelere çok güzel bırakıyor. Tabiki Messi ile kıyaslayamazsin ama Barcelona da Messi'nin yerine düşünüldü bu çocuk. (Messi yüz yılda bir gelir yeni Messi demiyorum) Orda kalmamasinin sebepleri var. Bu çocuğun formayı alacağından adım gibi eminim. Beni bu sezon en çok heyecanlandıran isim diyebilirim belki. Hepsi süper ama bu çocuk açılırsa başka birşey izleyebiliriz

Oyun stilleri mevkileri yetenekleri acaip alakasız. Çok rahat adam geçiyor. Defans arkasına çok güzel pasları var. Verkac oyununda çok iyi. Şutları biraz daha gelişirse köşelere çok güzel bırakıyor. Tabiki Messi ile kıyaslayamazsin ama Barcelona da Messi'nin yerine düşünüldü bu çocuk. (Messi yüz yılda bir gelir yeni Messi demiyorum) Orda kalmamasinin sebepleri var. Bu çocuğun formayı alacağından adım gibi eminim. Beni bu sezon en çok heyecanlandıran isim diyebilirim belki. Hepsi süper ama bu çocuk açılırsa başka birşey izleyebiliriz
tip olarak benziyor demek istemiştim. oyun olarak halilde iyi ama bu cok özel bir yetenek

sonraki satıştan pay fln yok değil mi
Tam onun üzeri haber okudum. Spordirektörleri baya tepki oldu diye ve taraftari sakinlestirmek icin bunu demis:

"Zudem könnten weitere Millioneneinnahmen durch Boni und eine vereinbarte Weiterverkaufsbeteiligung dazukommen, sagte Barisic"

Satilan rakamin üstüne daha bonsular ve sonraki satistan pay sayesine daha milyonlar gelebilir diyor.

Bu dogru olabilir. Biz Dubois'da mesela bonuslara aciklamamistik. Lyon kendi sayfasinda daha 1 milyon bonus ve kardan pay var diye aciklamisti sanki.b

wonderkidlerini 4 sezonluk taksitle almak büyük iş. Verdiğin para da zorlamaz 4 sezon taksit ne. Onlar için aşırı can sıkıcı muhtemelen çok uzun süre böyle çocuk çıkaramazlar fakat onu da onlar dert etsin :asd:

ayni gorusteyim.

ilk cikisi yaparken bolge ozelinde bir kac tanidik kendisinden bayagi iyi konusuyordu. avusturyali messi geliyor vb.
cidden cok yonu benzesiyor - buyuk potansiyel nazarimda.

barca nin sanssizligi en zor ekonomi ve fff 'in agir kiskacinda oldugu doneme geldiginden 10m veremediler-takip den dolayi.hafizam da yanilmiyorsam. oyleki, barca, ocak da elden cikarip ,bosta gozukturup subat da tekrar imzalama gib bir ilginclik bile dusundu- o donem okudugum bir haber de.

bize gelirsek, kaderi bizle cizilmis . bizim adimiza buyuk bir firsat transferi olarak goruyorum. ilk cikistan beri bir gun bizim formamizi giymesini umdugum ve temenni ettigim cok ozel bir yetenekdi. gelmesi ,onceki mesajimda da dedigim gibi ; harika bir is . kocaman tebrikler yonetim ekibine.

saygi ve selamlarimla

Üst Alt