Yusuf Günay: "Biz Galatasaray'ın menfaatleri için en iyisini yaptık" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yusuf Günay: "Biz Galatasaray'ın menfaatleri için en iyisini yaptık"

Yusuf Günay: "Galatasaray bu sene şampiyonluğun en büyük adayıdır. Florya'da yeni bir yapılandırmamız mevcut. İdari ve sportif yapılandırma konusunda bazı kararlar aldık. Bunları uygulamaya koyacağız. Hocamız zaten Türk futbolunun 1 numarası."

Yusuf Günay: "Herkes görevinin başında. Tam konsantrasyon ile sezonu başarıyla tamamlayacağımıza inanıyoruz."

Yusuf Günay: "Dün başkanımızın başkanlığında hocamız Fatih Terim, Kaan Kançal ve Abdürrahim Albayrak ile birlikte bir toplantı gerçekleştirdik. Gayet güzel bir toplantı oldu. İşin doğrusu bu. Aramız kötü demek tamamen spekülasyondur. Galatasaray şampiyonluğun 1. adayıdır.''

Yusuf Günay: "2018 Ocak ayınca Mustafa Cengiz göreve geldiğinden beri 6. transfer dönemimiz. Genel olarak bakarsak toplam 42 M €'luk oyuncu aldık. 62 M €'luk adam sattık. Yani 20 M € artıyla kapattık."

Muhabir: "Transfer yapılmadı diye dün sosyal medyada bayağı tepki aldınız, düşünceleriniz nedir?" Yusuf Günay: "Biz Galatasaray'ın menfaatleri için en iyisini yaptık."

Yusuf Günay: "Galatasaray pandemide artıyla kapattı. Bu cidden çok önemli. 6 aylık pandemi döneminde biz artıdayız. Yeni gelir kaynakları bulduk. Bunu yapan bir kulüp var mı?

Yusuf Günay: "Yönetime geçtiğimizde borcumuz 300 Milyon Euro'ydu, şuan ki borcumuz 200 Milyon Euro."

Yusuf Günay: "Galatasaray'da kaos yaratmaya çalışıyorlar. Başta Fatih Altaylı, Mustafa Cengiz'e hakaret etmektedir. Sadece bize değil bütün yönetimlere hep bu hakaretleri etmiştir. Yönetimlere her alanda köstek olmaktadır. Bu basın özgürlüğü değil. Bu düpedüz hakaret."

Yusuf Günay: "Ben Falcao'ya öyle bir şey demedim. Ben demeden bunun üzerine senaryo kurmak ayıptır. Ben annemi yeni toprağa verdim. Bunun üzerinden anneme küfrediyorlar.''

Son düzenleme:
Bodrumdaki yatından yazmıştır.Futbolu bilmeyen adamlar para koyacaklar diye yönetime geliyor.Aksine geldiklerinde para da vermiyorlar futbolu zaten bilmiyorlar.

Üst Alt