Yusuf Günay ve Melih Şabanoğlu 1959 Öncesi Şampiyonluklarla İlgili Açıklamalarda Bulunacak | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yusuf Günay ve Melih Şabanoğlu 1959 Öncesi Şampiyonluklarla İlgili Açıklamalarda Bulunacak

bu seferde neden sessiz kalıyorlar deniliyor o zaman.
Algi almis basini gidiyor, gercekleri açıklamak , kuskusu olanları tarafina çekmek lazım.

Adamların amacı buydu 4 koldan çalıştılar bizi muhattap alsınlar yarın cevap vererek bu algıya ortak oluyoruz yönetim bence doğru yoldaydı Ultraslan'ın topa girmesi sosyal medyada milletin gaza gelmesi işi bu noktaya getirdi gelinen noktada tarihçiler falan sanki savunma yapar gibi adamların ekmeğine yağ sürüyoruz.

Adamların amacı buydu 4 koldan çalıştılar bizi muhattap alsınlar yarın cevap vererek bu algıya ortak oluyoruz yönetim bence doğru yoldaydı Ultraslan'ın topa girmesi sosyal medyada milletin gaza gelmesi işi bu noktaya getirdi gelinen noktada tarihçiler falan sanki savunma yapar gibi adamların ekmeğine yağ sürüyoruz.

tamamda, yalnız bizim konuya muhatap olmamız sence kararı ne derecede etkiler?
Tahkim/TBMM kararı kesindir zaten. Buna rağmen bu konuyu tekrar ısıtıp yeniden değerlendirip ve fb lehine karar çıkarsa, inan ozaman bu işte cok derin ve manipüle işler vardır.

Öncesinden Yargı , hukuk ve her şeyi çiğnemeye niyetli kişiler vardır altında. O bakımdan böyle olaya bakarsak, bizim konuya muhatap olup olmamız niyetleri bozuk kişilerin kararını değiştirmez.

Tam tersi , meydanı boş bırakmanın bize fayda getireceğini sanmıyorum. Haklı sebepleri, ve defalarca alınmış kararları bizim bu kuş beyinli kamuoyuna her defasında sunmamız lazım. Medyada zaten adam akıllı savunabilen yorumcumuz bile yok.

Programı sunan Ebru Hanım saplıyor da saplıyor başkan yardımcısının konuşmasına bile gerek yokmuş aslında gayet bilgili kadın eee diye gevelemiyor saplıyor.

Üst Alt