Yusuf Günay: "Yüzeysel, çok suni algı operasyonları yapılıyor. Bunlara izin vermeyeceğiz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yusuf Günay: "Yüzeysel, çok suni algı operasyonları yapılıyor. Bunlara izin vermeyeceğiz"

1613853634510.png

Başkan Yardımcımız Yusuf Günay, Süper Lig’deki Aytemiz Alanyaspor galibiyetimizin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Başkan Yardımcımız Yusuf Günay suni algı operasyonlarına aldırmadan sahada mücadele vereceklerini ifade ederek, “Bizim şampiyonluğa inancımız tam. Her türlü mücadeleyi sonuna kadar vereceğiz. Yüzeysel, çok suni algı operasyonları yapılıyor. Bunlara izin vermeyeceğiz. Bugün doğum günüm ama arkadaşlara söylemedim. Bu 3 puanı kendime bir armağan olarak görüyorum. Biz mücadeleye sonuna kadar devam edeceğiz. Bu algı operasyonlarına ne takım, ne yönetim olarak prim vermeyeceğiz. Galatasaray'ın büyüklüğünü herkes görsün! Galatasaray camiasıyla mücadelenin o kadar kolay olmadığını herkes görecek. Sonuna kadar şampiyonluğu rakiplerdeki para gücüne rağmen inanç ve azimle kovalayacağız.” değerlendirmesinde bulundu.

Çatır çatır algılarını yapıyorlar sizde başınızı kuma gömüyorsunuz.. Bunların sonuçlarını bugün gördük.. Geçin bu ayakları..

Gerçekten defolun gidin. Hala izin vermeyeceğiz diyor ulan neyin izin vermemesi bugün sahanın ortasında bir tecavüz etmedikleri kaldı. Onu yapsalar bu hakem ona bile kılıf bulurdu.

İyi insanlar olabilirsiniz ama kulüp yönetimi size göre değil.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Saçma sapan açıklamalar. Lideriz, 7 maç üst üste kazanmışız en büyük rakibimizin transfer rüzgarıyla havaya girdiği dönemde sahasında yenmişiz hala sonuna kadar kovalayacağız diye açıklama yapıyor. Zannedersin dezavantajlı durumdayız... Bu açıklama gerideyken yapılır öndeyken değil.

Bir de araya rakibin para gücü vs diye bir şeyler sıkıştırmış, mevcut yönetim olarak koç önderliğindeki fb yönetiminden bu konuda aşağıdayız demiş kısacası, bi nevi kendi kendini küçük görmektir bu. Rakiplerin maddi durumu da bizden çok kötü ha bu arada.

Hayır yani cidden ne gerek var, amaç ne..

Fatih Terim bunlara iyi tahammül ediyor çekilecek kahır değiller. Hoca geçen yıl veya bir önceki yıl tam hatırlamıyorum basın önünde yönetime giydirmişti eleştirmiştim o dönem. Allah belamı versin, hoca sonuna kadar haklıymış. Artık ne kadar isyan noktasına geldiyse basına açık eleştirmek zorunda kalmış meğer.

Son düzenleme:
Üst Alt