Yusuf Günay - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ahmet Nur Çebi: "Bu iş Yusuf Günay'a mı düştü? Boş gezenin boş kalfası. Kavga olduğu iddiaları külliyen yalan." (A Spor)

Boş gezenin boş kalfası diyor.. sana diyor...
Hadi çıkıp cevap versene sümsük!
Yok ama, siz anca hocanın altını oyarsınız.. ha bir de galibiyetlerden sonra çıkıp poz kesersiniz.. gereksiz herifler !

Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay: "3 yılımız doldu. Yakın çevreme, bu sürenin benim için yeterli olduğunu ifade ettim. Galatasaray'a hizmet sadece yönetim kurulunda olmuyor, kurulda olmadığım zamanda da Galatasaray'a hizmeti büyük bir aşkla verdim, yine öyle olacak."

Yusuf Günay: Yeni, güçlü bir yönetim seçilecek ve Galatasaray yoluna devam edecek.

Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay: "3 yılımız doldu. Yakın çevreme, bu sürenin benim için yeterli olduğunu ifade ettim. Galatasaray'a hizmet sadece yönetim kurulunda olmuyor, kurulda olmadığım zamanda da Galatasaray'a hizmeti büyük bir aşkla verdim, yine öyle olacak."

Yusuf Günay: Yeni, güçlü bir yönetim seçilecek ve Galatasaray yoluna devam edecek.
:sarıkalp::kırmızıkalp:

yusufgunay.jpg

Üst Alt