Yusuf Namoğlu: "No comment" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yusuf Namoğlu: "No comment"

namoglu.JPG

Merkez Hakem Kurulu Başkanı Yusuf Namoğlu, TRT Stadyum programında karşılaştığı sorular nedeniyle zor anlar yaşadı.

Programın moderatörü Ersin Düzen'in, "Türkiye'de hataların yeteneksizlikten dolayı değil hissettikleri baskıdan dolayı kötü yönetim gösteriyorlar. Büyük takımlar aleyhine hata yapmaya korkuyorlar. Çünkü hata yapınca maç yönetemiyorlar" sözlerine "Ben o konuda yorum yapmıyorum. No comment. Ama ben sizle buraya gelirken böyle konuşmadım. Siz görevinizi yapıyorsunuz, ben de görevimi yapıyorum. Bu konuya gelirken aynı noktadaydık, artık değiliz" diyerek konuyu kapattırdı.

Rahatsız mı olmuş sorudan yani? Rahatsız olacaksan neden çıkıyorsun. Ne konuşacaksın orada başka. Hakemlerin dirayetsiz, kişiliksiz ve ezik.

Heralde önce sirf su sorulari sor diye anlasmis senaryo disi soru gelince ise bozulmus

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Ama ben sizle buraya gelirken böyle konuşmadım.

Ülkedeki siyasilerin ve makam sahiplerinin alayının uyguladığı taktik. Sorulacak soruları bile kendileri belirliyorlar herifler. Zaten bu tip zatların beklediklerinden farklı sorular gelince nasıl davrandıklarını ve karşıdakileri nelerle itham ettiklerini biliyoruz.

bu spor programlarında konuklar önceden sorulacak soruları veriyor ve sadece o soruları cevaplıyor. İzlemeyin hatta konusunu bile açmayın birşey kaybetmezsiniz.

10 dk izledim büyük liglerden görüntüleri toplamışlar Namaoğlu ile birlikte yorumluyorlardı

Bu ne lan

Karaktersizler

Üst Alt