GSC Scout - # Yusuf Özdemir | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout # Yusuf Özdemir

652426-1629041338.png

D.Tarihi: 10.01.2001
Mevki: Sol Bek
Kulüp: Alanyaspor

Gecen sezonu 2.lig kirmizi grupta kiralik geciren Yusuf bu sezon Alanyaspor formasiyla Süper Lig'de bazi maclarda ilk 11 oynadi. Sol bek kitligindan dolayi takip edilmesinde fayda var.​

Ben de bu çocuk niye düşünmüyor diye merak ediyorum

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kayserispor'a muhteşem gol atmıştı, Trabzon'a da gol attı. Maç içi özel olarak takip etmedim ama skorer bir sol bek olarak kariyerini sürdürür.

Kayserispor'a muhteşem gol atmıştı, Trabzon'a da gol attı. Maç içi özel olarak takip etmedim ama skorer bir sol bek olarak kariyerini sürdürür.
Cok fazla kart görüyor ama sol bekte banko oynuyor ve 2 asisti var bu sene. Umut Günes'e 1 kamyon para ödeyen Trabzon oradan yanlis adami almis gibi görünüyor. Eren Elmali'nin ayagina bakiyorlar sol bekte.

Bu çocukta potansiyel var ama bizde Kazımcan bir sakatlanmasa alayını sollayacak ama çocuk şanssız gidiyor. Tek şans ciddi sakatlık yaşamadı.
52 KG adamım, benim baldırlar filan daha kalındır Kazımcan'dan.
17 yaşındaki çocuklar gibi fiziği var. Direkt olarak fiziki temas gerektiren bir pozisyon. Bazen adam gelip üzerine düşecek, bazen ayağını sokmak zorunda kalacaksın, bazen yüksek süratte kaymak zorunda olacaksın...
Bu fizikle ortada pozisyon bile yokken daha çok sakatlanır maalesef.

52 KG adamım, benim baldırlar filan daha kalındır Kazımcan'dan.
17 yaşındaki çocuklar gibi fiziği var. Direkt olarak fiziki temas gerektiren bir pozisyon. Bazen adam gelip üzerine düşecek, bazen ayağını sokmak zorunda kalacaksın, bazen yüksek süratte kaymak zorunda olacaksın...
Bu fizikle ortada pozisyon bile yokken daha çok sakatlanır maalesef.
Ana sorunu bacakları çok uzun zaten top kaparken çok rahat kapıyor ama işte riskli bir durum aslında gereksiz riske girmemesi lazım özellikle 2 kişi arasına çok tehlikeli terste kalmaması şart o zamana kadarda %100 güçlendirmesi lazım dediğin gibi baldır, diz hepsine yüklenmesi lazım.

Ana sorunu bacakları çok uzun zaten top kaparken çok rahat kapıyor ama işte riskli bir durum aslında gereksiz riske girmemesi lazım özellikle 2 kişi arasına çok tehlikeli terste kalmaması şart o zamana kadarda %100 güçlendirmesi lazım dediğin gibi baldır, diz hepsine yüklenmesi lazım.
Ferdi ilk geldiğinde nasıldı bacaklar filan, şimdi nasıl. Arada dağlar kadar fark var şu an. Ne zaman fiziğini halletti o zaman performans vermeye başladı. Teknik ekibin el atması lazımdı çoktan.

Ferdi ilk geldiğinde nasıldı bacaklar filan, şimdi nasıl. Arada dağlar kadar fark var şu an. Ne zaman fiziğini halletti o zaman performans vermeye başladı. Teknik ekibin el atması lazımdı çoktan.
Kazımcan'ı aşırı beğeniyorum 4-3-3'ün orta saha sol iç bile oynayabilir umarım dediğin gibi zamanla güçlenir yaşı genç biraz üzerine düşmek lazım. Barış Alper'in çalıştığı firma ile çalışmasını iyi olabilir.

Kazımcan'ı aşırı beğeniyorum 4-3-3'ün orta saha sol iç bile oynayabilir umarım dediğin gibi zamanla güçlenir yaşı genç biraz üzerine düşmek lazım. Barış Alper'in çalıştığı firma ile çalışmasını iyi olabilir.
BAY'ın fiziğini gördükten sonra yerinde olsam yakasına yapışırım ne yapıyor kimle çalışıyor ne yiyip içiyor diye. :D

Fazla izlemediğimi belirterek iyi bilenlerin görüşlerini sormuştum birkaç kez, cevap veren olmadı. Adına başlık açıldığını bilmiyordum doğrusu. Geçen sezon bize gol attığı maçtan başka birkaç maçta daha dikkatimi çekmişti. En son FB maçını biraz da o gözle izledim ama Alanyaspor o kadar kötüydü ki hiçbir oyuncusu hakkında olumlu yorum yapılamazdı!..

Solbek yokluğunda sinekten yağ çıkarmaya çalışıyoruz; 36 yaşındaki Güray Vural bile ciddi olarak düşünüldü de kulübü bırakmadı ara transferde...

Fatih Tekke son 2 maçtır sol kanat olarak kullanıyor performansı inanılmaz arttı bir taraf Yusuf diğer taraf Oğuz iyi atağa çıkıyorlar.

Üst Alt