GSC Scout - # Yusuf Sarı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout # Yusuf Sarı

Yaz transfer döneminin gündemi belli oldu.

"Yusuf Sarı Kime Gidecek? Galatasaray'a mı Fener'e mi?"

Yine iki takım kapışacak, Adana Demir astronomik bonservis bedeli çekecek, iki takımdan biri kasayı boşaltacak.

Özellikle Süper Lig için çok iyi oyuncu ama Adana Demir'de gösterdiği performansı büyük takımda gösterebilir mi, orası meçhul. Yunus Akgün de orada estiriyordu sonuçta.

Yusuf Sarı bonservis konusu minimum 6 m euro civarı olur o yüzden pek mümkün görmüyorum. Oyun görüşünü çok ilerletti aynı Kerem gibi ciddi bir gelişim içinde daha da iyi hale gelecektir.

bence de ortalama üstü oyuncu da bugün kapalı savunmada samet akaydın'ın yaptığı iş yusuf sarı'dan fazladır. açık alanda uçtu kaçtı işte. bugün maçı büyük şansla birlikte uğurcan'ın 1 kurtarışı, yunus'la samet'in acayip işleri aldı.

TS da iken de beğendiğim bir oyuncuydu, ayarı bozuk takımda yanlış kullandıklarını düşündüğümü söylemiş; çabucak gözden çıkarmalarına anlam verememiştim...

3 büyüklerden kim alırsa kazanır.

Henüz 24 yaşında
Sanmıyorum knk büyük takım baskısı kaldıramıyor gibi bir his var bende.
Bu çocuğa çok anlam yüklemeden katkı verecek oyuncu olarak bakılması gerektiğini düşünüyorum.
Takım oyuncusu yapan kazanır da bu sabırsız taraftar kitlesinin olduğu yerde kim alırsa alsın transfer dönemi bitmeden ikinci transferini yapar.

Adana'da iken Kerem gibi kamikaze dalislari yapan biri diye dusunuyordum ama verdigi pas gercekten cok iyiydi. O an ilk aklima gelen bizim ( Galatasaray) neden farkli kazanamadigimiz idi. Ne Yunus ne Kerem ne de BAY'da bu sogukkanlilik yok. Yunus, teknik olarak cok cok daha iyi ama karar anlarinda inanilmaz heyecanli ve acemice oynuyor.

Üst Alt