# Yuto Nagatomo - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Yuto Nagatomo

Valla söylediklerin arasından tutanını henüz göremedim.

Bu adamı da gereksiz övmüşsün mesela. Adamın bek olarak öncü bir özelliği yok bir kere eldekilerden iyi o kadar öyle muazzam bir çözüm falan değil.

Ben bu işten para kazanmıyorum ki.. Sadece hobi olarak izlediğim maçlarda beğendiğim isimleri yazıyorum. Hepsini tuttursam işim ne burada..

Bana göre gereksiz övme falan değil. Oyuncu senelerdir İnter gibi takımın banko oyuncularından biri. Mariano kadar teknik oyuncu değil elbette ama verilen görevi yapar. Ben zaten yetenekleri sınırlı demişim. Kiralık olması da iyi. Tutmazsa büyük zarar etmeyiz hiç değilse.

Güçlü ve yumuşak olmak istiyormuş:

"Ancak zayıf olduğumdan beri, insanlar ve çevre tarafından yakalanmak istediğim birçok kez var, ama o kadar acı bir gülünce geldiğinde kökene dönme zamanı geldi. O zamanlar profesyonel olarak çalışmaya hazırım. Tweetler da kendim soruyor: せ る zayıfım, bu yüzden her türlü elinle öne çıkmak için kendimi kullanıyorum. Güçlü ve yumuşak olmak istiyorum. acı"
Japonca dilin çok kötü Mustafa.

açıklama yapmış

Yuto Nagatomo | 長友佑都

でも俺弱いから、人や環境のせいにしたくなる時いっぱいあるんだけどね。苦笑 そんな時、原点に戻るんです。 プロとしてやっていくと覚悟したその時に。 ツイートも結局自分に問いかけてる。 弱いからあらゆる手を使って自分を奮い立たせる。 強く、柔らかくなりたいけどね。苦笑

Helal olsun Galatasaray'ın büyüklüğünden bahsetmiş

açıklama yapmış

Yuto Nagatomo | 長友佑都

でも俺弱いから、人や環境のせいにしたくなる時いっぱいあるんだけどね。苦笑 そんな時、原点に戻るんです。 プロとしてやっていくと覚悟したその時に。 ツイートも結局自分に問いかけてる。 弱いからあらゆる手を使って自分を奮い立たせる。 強く、柔らかくなりたいけどね。苦笑

Çocukluğumdan beri Galatasaraya sempatim vardı , Türk mahallesinde büyüdüm . Kahvaltıda döner çay yapmadan güne başlamam

açıklama yapmış

Yuto Nagatomo | 長友佑都

Japonya'da Türk mahallesinde büyüdüm. Türk arkadaşlarımdan dolayı çocukluğumdan beri Galatasaraylıyım demiş.

Ben bu işten para kazanmıyorum ki.. Sadece hobi olarak izlediğim maçlarda beğendiğim isimleri yazıyorum. Hepsini tuttursam işim ne burada..

Bana göre gereksiz övme falan değil. Oyuncu senelerdir İnter gibi takımın banko oyuncularından biri. Mariano kadar teknik oyuncu değil elbette ama verilen görevi yapar. Ben zaten yetenekleri sınırlı demişim. Kiralık olması da iyi. Tutmazsa büyük zarar etmeyiz hiç değilse.
Peki bakış açın buysa sorun yok.

açıklama yapmış

[h=1]Yuto Nagatomo | 長友佑都[/h]でも俺弱いから、人や環境のせいにしたくなる時いっぱいあるんだけどね。苦笑 そんな時、原点に戻るんです。 プロとしてやっていくと覚悟したその時に。 ツイートも結局自分に問いかけてる。 弱いからあらゆる手を使って自分を奮い立たせる。 強く、柔らかくなりたいけどね。苦笑
Allah'in a sıni kucuk yazmis gelmesin.

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

açıklama yapmış

[h=1]Yuto Nagatomo | 長友佑都[/h]でも俺弱いから、人や環境のせいにしたくなる時いっぱいあるんだけどね。苦笑 そんな時、原点に戻るんです。 プロとしてやっていくと覚悟したその時に。 ツイートも結局自分に問いかけてる。 弱いからあらゆる手を使って自分を奮い立たせる。 強く、柔らかくなりたいけどね。苦笑

Soru işaretleri ile dolu bir açıklama.

Üst Alt