Z.T.K Çeyrek Final İlk Maç | Fenerbahçe 3-0 Bursaspor | 4 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Z.T.K Çeyrek Final İlk Maç | Fenerbahçe 3-0 Bursaspor | 4 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: Z.T.K Çeyrek Final İlk Maç | Fenerbahçe 2-0 Bursaspor | 4 Şubat | İlk Yarı

Hep Sercan Sercan denip duruyor. Daha önce izledim kötüydü. Normaldir bir maç kötü olabilir. Bir daha izleyeyim dedim. Tv'yi açtım Fener gol atttı, sonra bir daha, sonra Sercan sakatlandı, korktum hemen kapattım. Çok uğursuzmuşum.

Sercan hakkındaki izlenimim; çok güzel top sürüp kaleciye veriyor.

Cevap: Z.T.K Çeyrek Final İlk Maç | Fenerbahçe 2-0 Bursaspor | 4 Şubat | İlk Yarı

İddiaya girelim mi?? Kayseri maçına

Gs'nin %10 bile şansı yok. Allah çok büyük yardım ederse 0-0 biter belki.

Kayserispor maci kaybedersek .. Lig bitiyormu ki???

Belki isimiz kolay degil Kayseride .. ama o maci kaybetdik diye Fener sampiyon oldu demek degildir

inanılır gibi değil 2 gün önce ameliyat olan adam çıkıp oynuyor ben anlamıyorum bu işi neden biz

Ne mutlu ki kendi takımımdan utandığım bir anım dahi olmadı.

Bende senin gibi birisiyle muhattap olmusum yazik bana.. Onlarin Futbolcusu sakatlandimi Galatasaray Avrupa´da kupami alacak..? Galatasaray Fener´e 6 mi atacak..? Galatasaray birden süper Top mu oynayacak..?

içindeki fener aşkı bambaşka birader senin hadi eyw;)

Cevap: Z.T.K Çeyrek Final İlk Maç | Fenerbahçe 3-0 Bursaspor | 4 Şubat | İlk Yarı

ulan yaziklar olsun bursa bu kadar basit goller mi yenilir

Cevap: Z.T.K Çeyrek Final İlk Maç | Fenerbahçe 3-0 Bursaspor | 4 Şubat | İlk Yarı

Bursa 1 gol atsa kar,yok ama zannetmiyorum atacaklarını..

vay vay vay bursaya bak :D sivaslı yetkillilerle hoş haşır neşir olmuşlar sanki..

Bu maç 5-6 olur. Fener iyi top yapıyor.

Bu arada spiker FB TV'de anlatıyor gibi anlatıyor karşılaşmayı.

Guiza'nın bian önce takıma dönmesi lazım :D

fbtv'nin spikeri costu fener istedigi her oyuncuyu alir diyor

bu nasil mac?bu fb birden nasil böyle cosabilir,Polat Baskan uyar "Futbolcularini" UYAR yoksa martta isin zor kafayi yiyecegim

Çatır çatır top oynuyolar valla bir bizimkilere bak birde şunlara.

Durumlar hiç iç açıcı değil.

Kayserispor maci kaybedersek .. Lig bitiyormu ki???

Belki isimiz kolay degil Kayseride .. ama o maci kaybetdik diye Fener sampiyon oldu demek degildir

Bana şunu Gs nin bu futboluna güveniyorum diyorsan girelim iddiaya

GS Store den Kapri eşofman altına. ?

Forum şahit olsun. Beraberlik ortada

GS galipse sen Kayseri galipse ben alırım.

Üst Alt