Z.T.K. Çeyrek Final Rövanşı | Galatasaray 3-2 Antalyaspor | 10 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Z.T.K. Çeyrek Final Rövanşı | Galatasaray 3-2 Antalyaspor | 10 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final Rövanşı | Galatasaray - Antalyaspor | 10 Şu

1-0 olsun bizim olsun

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final Rövanşı | Galatasaray - Antalyaspor | 10 Şu

İnşAllah bu sene alırız şu kupayı.

2-0 alırız diyorum. Eğer ufuk'un sakatlığı geçtiyse o oynar kalede. Tahminim şöyle bir kadro çıkar:

--------------------ufuk-------------------

uğur-------lucas----------emre g.-----caner

----------------m.topal--------------------

--------m.sarp----------elano--------------

keita---------------------------------gio---

----------------arda-----------------------

sarpın dinlenmesi lazım bu maçta son maçlarda en fazla o koşuyor topal ayhan elano üçlüsü olabilir ortada ileride gio sağ arda sol keita forvet olmalı

ayrıca gio ilk kez samiyene çıkacak bu maç onun maçı olabilir

en iyi savunma hucumdur ..ligin başındaki gibi oynarsak ehr maç 4 atar 1-2 yeriz ..

Şu yazdığını nasıl bir kafayla yazıyorsun gerçekten çok merak ediyorum abi.Defans yapmak sadece 57 tane yalnız defans özelliği olan oyuncuyu toplayıp orta sahaya doldurmak mıdır ?

Ben sana cevap vermek amacıyla yazdım.

İlk maçta Elano, Barış ve Sarp'ın yetmediği ortamda ortasahada nasıl sadece Topal yetecek merak ediyorum doğrusu ?

Antalya maçını galibiyetle kapatıp moralli şekilde araya girmemiz şart. Bu takım, medyaya hakemlere ve camia içindeki çakallara karşı savaşıyor. Ancak bizim destegimizle tutunabilir...

@Caner

İlk maçta Elano sonradan girdi :D

arkadaşlar eski açığa mı gitsem yeni açığa mı ne dersiz

Sabri ve hakan balta yetişiyormu bu maça?

çok önemli bu maç özellikle son iki maçda aldgımız sonuclarla daha da önemli hale geldi kazanıp turu geçmemiz lazım hedeflerimizin hiçbirinden kopmadan yola devam etmek için.

Arkadaslar bu mac farka gider.Cok kötü yenecegiz Antalya´yi.Bu senenin en banko maci.

Yalcin´in da ayagi kirilacak.O kadar.O seref... cezasini cekecek.

Üst Alt