Z.T.K. Çeyrek Final Rövanşı | Galatasaray 3-2 Antalyaspor | 10 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 87 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Z.T.K. Çeyrek Final Rövanşı | Galatasaray 3-2 Antalyaspor | 10 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: Z.T.K. Çeyrek Final Rövanşı | Galatasaray 3-2 Antalyaspor | 10 Şubat | Maç Son

Bence takim dun gayet iyi oynadi.

Alin size liste;

-Net 5 gol pozisyonu

-2 tane direkten donen top

-Atilmis 3 tane gol

ve

-Forvetimizin olmamasi

Daha ne istiyorsunuz yahu.

forvetsizliğin fazla sorun olmadığını düşünüyorum ben aslında renktaş dünkü oyundan sonra dünkü maçta çok iyi oynadık bence o saçma sapan kimin nerede durduğu belli olmayan korner golü necatinin golü dışında antalyanın pozisyonu da yok (son kontraları saymıyorum risk almışız bir kere) ben dünkü hakemi de istemiyorum maçlarımızda ne engelleme biliyor ne avantaj en az 4-5 tane engellemeyi es geçti kontraya çıktı antalya...hızlı top oynuyoruz biz bu engellemeler çalınacak bunları çalmazsan odun gibi oynamaya devam ederler keitayo arkadan çekiyor adam sarı kart gösteremiyor neden kimden korkuyorsun kardeşim çıkaracaksın kartını...2-2den önce arkadan tokata sarı kart verdi orada atsa olay bitecek zaten...takıma yüklenmeyi bırakın iyi top oynadık ama olmadı avrupaya bakalım belki böylesi daha iyi olacak 2 tane trabzon maçından da kurtulduk takım dinlenmiş olur kupa çok önemliydi diyen varsa otursun ağlasın kupayı alsak iyi olurdu ama daha büyüklerine bakalım artık o kupayı hiç göremeyenler var onlar düşünsün :D

Cevap: Z.T.K. Çeyrek Final Rövanşı | Galatasaray 3-2 Antalyaspor | 10 Şubat | Maç Son

serveti forvet oynatmak acizliktir bence. al cem sultanı başlat ya. nedir bu korku. sinirliyim inanın yazacam bişeyler ama ceza alırım kesin. Allah uefada bize yardımcı olsun...

günlerdir yazıyorum al paftan bir golcü yanında oturt..lazım olunca oynat

ben GS nin elenmesini ve kötü futbolunu sakatlara baglamayi gercekci bulmuyorum kadroya baktigin zaman elano neil arda keita santos halen yildiz dolu bu takimin ölüsü bile antalyayi rahat gecmeliydi takim iyi oynasa forvet sorunu da bu kadar su yüzüne cikmaz illaki gol atan olur..bir terslik var GS de...

Terslik kadronun iyi kullanılmayışında. Bunun başka izahı yok.

Yok yok.. ama üniversite de ev arkadaşlarım G.Antep'liydi..Sağolsunlar 3 yıl sonunda beni de kendilerine benzettilerdi..Dışarıda istanbul lehçesi evde antepçe konuşur olduk bi müddet sonra..:)

Gerçi G.Antep'e de gittim..Çok güzel şehir..Parklar, her taraf yeşillik dolu..Biraz kebap kokuyordu etraf ama olacak o kadar..:)

sohbet için forumlar var arkadaşlar fenerlisiniz gelmişsiniz saygı gösteriliyor ama forumu kirletmeyin lütfen...

hocam yapmayın allah aşkına. galatasarayımızı seviyoruz diye de eleştiri hakkımızı kullanmamak olmaz. Orta sahamızın tam ortası yol geçen hanı. akıllı takım olsa ki antalya bile vızır vızır geçti iyi takımlar napsın. Elanomuz canla başla savaşıyo ama sarp ve topal onun kalitesinde değil. Beni en çok bu bölge korkutuyo. ah ah keşke bjk ile ernst için özel bi anlaşma yapsaydık :)

kardeş o senin dediğin 2-2 den sonra oldu bize 2 gol lazım olunca cümbür cemaat saldırdık sen yapma allah aşkına biraz şansımız olsa ilk yarı 3 yada 4-1 biterdi tekrar ediyorum o senin dediğin orta alanı zaafiyeti son 15 dakikada oldu ..tabiki eleştiricez ama körükörüne değil

kardeş o senin dediğin 2-2 den sonra oldu bize 2 gol lazım olunca cümbür cemaat saldırdık sen yapma allah aşkına biraz şansımız olsa ilk yarı 3 yada 4-1 biterdi tekrar ediyorum o senin dediğin orta alanı zaafiyeti son 15 dakikada oldu ..tabiki eleştiricez ama körükörüne değil

cevap verme kardeşim :D :D :D

bu ortasahayla hem avrupada hemde ligde işimiz çok zor.

Bide taraftar ruh gibiydi,sağolsunlar opera gibi maç seyrettik.Bi cenaze vardıda bizmi bilmiyoruz.

sohbet için forumlar var arkadaşlar fenerlisiniz gelmişsiniz saygı gösteriliyor ama forumu kirletmeyin lütfen...

Hımm yani sen daha önce hiç sohbet etmedin alaksız başlıklarda..Peki tamam..:rolleyes:

daha önceki sayfalarda da maç için yorumumu yazdım..Hamburg antep yazısını görünce yazdığı yazıya hitabende esprili cevap verdim arkadaşa..

Bu arada sohbet tek başına olmaz..Karşılıklı olur..Hani alıntı yapacaksanızda en azından 'len entepli misin diyen" arkadaşın yazısını da alıntılayın da bari iyi niyetinizi anlamış olalım..Ki benim şikayetim de yok..burası forum İNSANLAR arada bir sohbet de ederler yani..İnsanları büyük yazdım anlarsınız sanırım..

Bence forum yararını çok düşünüyorsanız şöyle yapın..Sadece smiley içeren mesajları atan arkadaşları falan bir uyarmakla başlayın..Sonra sohbet kısmına geçer orayı da beraber hallederiz..

Yorumumu da tekrarlayayım sizinle sohbet ediyor gibi olmasın..Galatasaray'ın elenmesi bizim açımızdan hayırsızdır..2 kulvarınız kaldı inşallah UEFA'dan da elenip sadece lige konsantre duruma gelmezsiniz..O zaman işimiz daha da zor olacak..

Daha sakin olsak hoş olmaz mı? daha sakin ve daha saygılı.

Sohbet bile olsa böyle tepki hoş değil.

Rakip takım taraftarı da olsa burada edeb içerisinde, gayet nazik bir uslupla yorum yapanlara, sohbet edenlere tepki göstermek hele hele kirletmek gibi kelimeler kullanmak bize yakışmaz.

.Galatasaray'ın elenmesi bizim açımızdan hayırsızdır..2 kulvarınız kaldı inşallah UEFA'dan da elenip sadece lige konsantre duruma gelmezsiniz..O zaman işimiz daha da zor olacak..

Türkiye Kupasından elenmemiz sizin için iyi olsa gerek,belki, bir ihtimal, artık siz de alabilirsiniz 27 yıl sonra.. Nede olsa ''Imposible is nothing'' demi..

Bu forumdaki fenerli arkadaşları sadece takımımız kötü sonuç aldığında değil kendi tuttukları takımın kötü sonuçlarında da görmek isteriz ama nerdeeeee!!!!!Fenerbahçe-Diyarbakır maçından sonra bir allahın kulunu göremedik nedense :boohoo:

bu konuda değinildimi dikkat etmedim ama arkadaşlar neill'a ayrı bi parantez açmak lazım gerçekten mükemmel oynuyo geldiğinden beri ne kadar iyi bir transfer olduğunu fazlasıyla gösterdi ..

bu konuda değinildimi dikkat etmedim ama arkadaşlar neill'a ayrı bi parantez açmak lazım gerçekten mükemmel oynuyo geldiğinden beri ne kadar iyi bir transfer olduğunu fazlasıyla gösterdi ..

evet. sürekl Jo ve Santosa sallayalanlar Neil'i de bikez tebrik etsinde görelm

Okay Karacan'ın Antalyalılar'dan yediği küfür kalmamış twitter üzerinden.Yazık ya bu nasıl bir insanlık,adam ne yapsın.

İş dolayısıyla maçı izleyemedim,10 dakikalık geniş özetini izledim.Tespitlerime göre Antalya'nın birkaç kontra atağından başka birşeyi yok.(Tespitlerim yanlış olabilir)

Elenmiş olsakta hiç üzülmedim ve bu maç beni çok umutlandırdı..Gelecek için.

Galatasaray yavaş yavaş Rijkaard'ın istediği gibi oynamaya başlıyor.Takıma giydirmeyi bırakıp hep birlikte sadece destek vermeye devam edelim derim.

Üst Alt