Z.T.K Yarı Final | Fenerbahçe 2-0 Manisaspor | 24 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Z.T.K Yarı Final | Fenerbahçe 2-0 Manisaspor | 24 Mart | Maç Sonucu

Cevap: Z.T.K Yarı Final | Fenerbahçe 2-0 Manisaspor | 24 Mart | İkinci Yarı | TRT 1

Büyük ihtimal Ali Sami Yen'deki son Fener maçımız, hafta içi Özhan Canaydın'ı kaybettik, Trabzon'da puan kaybederek bu maçı kazanmaktan başka çaremiz kalmadı.

E umarım artık bu maçı alırız.Eğer bu maçı da kaybedersek hiç fener maçlarına çıkmayalım artık direk 3 puan yazsınlar fenere.

Cevap: Z.T.K Yarı Final | Fenerbahçe 2-0 Manisaspor | 24 Mart | İkinci Yarı | TRT 1

mehmet topuza istanbul geceleri yaramış belli ..

bu eleman guiza transferinden bile fos..

Büyük ihtimal Ali Sami Yen'deki son Fener maçımız, hafta içi Özhan Canaydın'ı kaybettik, Trabzon'da puan kaybederek bu maçı kazanmaktan başka çaremiz kalmadı.

E umarım artık bu maçı alırız.Eğer bu maçı da kaybedersek hiç fener maçlarına çıkmayalım artık direk 3 puan yazsınlar fenere.

İşte bu pskoloji yüzünden kaybediyoruz.Adamlar bizim yaptıklarımızı yapamıyorlar kafayı yiyorlar,biz de feneri yenemiyoruz diye fener maçlarına çıkıyoruz.Bazen böyle durumlarda sinirleniyorum ya!

Cevap: Z.T.K Yarı Final | Fenerbahçe 2-0 Manisaspor | 24 Mart | Maç Sonucu

Orkunu verdiği mücadeleden ötürü tebrik ediyorum. Farkın az olmasını önledi

bu maçın rovansıda fenerin beşiktaş maçında önce sanırım.skoru aldılar yedeklerle çıkarlar rovansa.

Şaka maka adamlar finale gidiyor , kupayı bu sene renkli tv de görücekler galiba :D

trabzonun bu sene tek bir amacı kaldı o da kupa, eğer kupada birbirlerine eşleşirlerse hamsiler bunları yer.Yok antalya çıkarsa nihayet ulaşırlar emellerine ve türkiye kupası artık önemli olmuş olur onlar için :)

İşte bu pskoloji yüzünden kaybediyoruz.Adamlar bizim yaptıklarımızı yapamıyorlar kafayı yiyorlar,biz de feneri yenemiyoruz diye fener maçlarına çıkıyoruz.Bazen böyle durumlarda sinirleniyorum ya!

Ben feneri yenemiyoruz diye sinirlenmiyorum ki :eek: Dediğim şey sadece; bu kadar olay üzerine bizim bu maçı kaybetme lüksümüz kalmadı, direk yenmeliyiz.

Fener ile alakası yok bu olayın BJK olsaydı da söylerdim aynısını :)

Manisaya desen "ya arkadaş sen bize bu maçı ver ama kimseye çaktırma

Haftaya derbi maçımız var bizden kimseyi yorma

Üstelik biz kabiliyetsiziz bizde güiza var gol atarsa moral bulur derbi öncesi.

Ancak böyle bir maç böyle bir kadro böyle kaleci hataları olurdu

Allahın adaletine bak Emre sakatlandı ,üstelik kendi kendine.

Ey angut taifesi acaba bu maçı biz oynasaydık Şike demez miydiniz

emroşta sorun yokmuş.1ci dereceden yırtık varmış tedavisine başlanmış pazar günü oynuyomuş..

Gelsin tabii, öyle kaçmak olmaz...

kakaxh0.gif

emroşta sorun yokmuş.1ci dereceden yırtık varmış tedavisine başlanmış pazar günü oynuyomuş..

Gelsin tabii, öyle kaçmak olmaz...

Lan alayı tiyatrocu bunların. Tahmin ediyordum yeminle maçtan önce. Yetişmez deselerde inanmazdım zaten. Bizim maça istesinler uğur boralı bile yetiştirirler

Orkun'u tebrik ediyorum yaptığı hatalardan dolayı. Fenerbahçe'yi de tebrik ediyorum pozisyona girmeden 2 gol attıkları için.

Üst Alt