Z.T.K Yarı Final | Manisaspor 1-1 Fenerbahçe | 13 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Z.T.K Yarı Final | Manisaspor 1-1 Fenerbahçe | 13 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: Z.T.K Yarı Final | Manisaspor 1-1 Fenerbahçe | 13 Nisan | Maç Sonucu

alex'in brezilya milli takımıyla ismi geçmesi bile milli takım için hakarettir.Ayrıca türkiyedeki futbolla brezilya milli takımının oynayacağı maçları bir tutmayın.Alex daha derbilerde bişey yapamıyo, milli takımda ispanyaya karşı ne yapar bi düşünün ? Alex küçük maçların büyük oyuncusudur..

Yav Alex başlı başına bir takım ya.Adam her maçta da kurtarıcı olur mu?Oluyor işte.

Ama dunga denen dungalak,bu Alex'i nasıl görmez hayret.Elanoyu nasıl alıyo ona şaşıyorum.Kesin akrabası filandır.

Dunga Ronaldinho'yu almıyor Alex'i mi alıcak milli takıma. Hem Elano sağ açıkta oynuyor Brezilya Milli Takımında.

Dunga Ronaldinho'yu almıyor Alex'i mi alıcak milli takıma. Hem Elano sağ açıkta oynuyor Brezilya Milli Takımında.

Sağ açıkta oynamak için hız lazım,sprint lazım.Elano'da yok bu olay.Ama bekte Maicon veya Alves var.Bu çok büyük avantaj.

Kupanın ve şampiynluğun en büyük favorisi adamlar.

Sezon başından beri yerlerde sürünen,iğrenç oynayan takım 3 kupayla bitirecek ligi.İnanamıyorum.

Sezon başından beri yerlerde sürünen,iğrenç oynayan takım 3 kupayla bitirecek ligi.İnanamıyorum.

alis bunlara,bizde bu oyuncular oldugu sürece daha coooooook takim sezonu 3 kupayla bitirir

keşke alex bizde olsaydı.uzun yıllar seyrederdik onu

Bizim gibiler olduktan sonra kargalar da şampiyon olur,civcivler de.Bizde öyle bakarız her sene.Alıştık.

O kadar basın toplantısı,o kadar yaygara ile alırlar tabi Abi.

Şu an şampiyonluğu hakeden takımlardan 1.si Bursaspor gerçekten çok iyi oynuyorlar.

Bursa'dan sonra iyi top oynayan takım Trabzonspor.

İbb ve Kasımpaşa da çok iyi oynuyor tabi şampiyonluk potasında değiller.

2. olarak biz iyi oynuyoruz Fenerbahçe ve Beşiktaşa göre ama ballı değiliz.

3. Beşiktaş

4. Fenerbahçe

bu oyunuyla Fenerbahçe şampiyon olursa ligimizin kalitesizliğini gösterir ya da şikenin ne kadar fazla olduğunu hakem hatalarının vsvs

renkdaşların üyeliğini fenerliler ele geçirmiş heralde,yorumlara bak antuya girdim sandım bi an:rolleyes:

Emre'nin bogazini sikan kimdi dün?

Ellerine saglik kardes :)

Üst Alt