GSC Haber - Zaha: "Net bir performans sergiledik takım olarak" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Zaha: "Net bir performans sergiledik takım olarak"

Zahayi illa kanada yada illa forvete koyup orda sabit tutmamız gerektiğini kim söyledi. Ara sıra kanatta ara sıra forvette maç içinde sürekli pozisyona göre oynamasına engel ne? Crystal Palace ta zaten böyle oynuyodu. Kanat forvet gibi bisey bu. Yani bunu ilk yapan biz olmiycaz. Zamanında Sneijder bile sol kanada yakın 10 no olarak oynadı. Yani bu zor değil. Bek yada orta saha orda Zaha nin oynadığı yere göre kendini ayarliycak hepsi bu. Forvette oynadığı dakikalarda birisi sola destek verecek. Solda oynadığında da rutinine dönecek herkes. Yani çakılı tek mevkide oynatmak yada bunun zorunlu olduğunu düşünmek komik geliyo bana. Bunun örneğini yapan bir sürü takım var. Ronaldo Messi de böyle oynuyolardi. Zaten zahayi solda çakılı oynatmanin mantığını hiç anlamıyorum ben. Palace maçlarına bakın eski. Attığı çoğu gol kalenin karşısından :)
Bu denklemleri çözmek oturtmak teknik ekibin işi. Bizim teknik ekip bunları goremiyo maalesef. Keremi 10 no oynatip verim alamadikca ısrar etmek gibi

Sezon başından beri ilk defa bu kadar hareketli bir santraforumuz vardı

Kerem, Barış, Mertens ve Zaha dörtlüsü iyi uyum içindeydi

Icardi düzelene kadar kadroyu bozmadan böyle devam etmek lazım sonrasına sonra bakarız

Üst Alt