Zalgiris'in Geçen Sezon Malmö'yü Elediği Maçlar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Zalgiris'in Geçen Sezon Malmö'yü Elediği Maçlar

Ligleri devam ediyor, bize oranla en büyük avantajları çok daha hazır olmaları olacaktır. Liglerinde birinci sıradalar, moral olarak da muhtemelen avantajlılar denilebilir.

Ben boyle top oynamaktan aciz bir ekip bekliyordum ancak cok tehlikeli bur kontra atak takimi gibi gozukuyorlar. Cok hizli oyunculari var. Atletizm olarak bizim takimdan cok daha diri olacaklar. Cok sakin oynamamiz lazim.

Ben boyle top oynamaktan aciz bir ekip bekliyordum ancak cok tehlikeli bur kontra atak takimi gibi gozukuyorlar. Cok hizli oyunculari var. Atletizm olarak bizim takimdan cok daha diri olacaklar. Cok sakin oynamamiz lazim.
malmöyü geçmiş olmaları epey tehlikeli olabileceklerini gösteriyor. malmö bikaç yıl önce bjkyi içerde dışarda manyak eden takım, 2 sezon önce rangers'ı ibroxta falan yendiler, cl takımı yani zaten. demem o ki zalgiris ciddiye alınmazsa karpaty lyiv faciası türevi bişeyle karşılaşabiliriz, herifler mücadele edior gördüğüm kadarı ila...

bunlar bizi delik desik eder malesef

berkan mitso ile cikarsak rezillik cikar

eger elenirsek bunun en büyük sorumlusu hull city ile mac ayarlayan kisidir

o kisiyi dövseler zerre umrumda olmaz

böyle hainlere yer yok gsde

bunlar bizi delik desik eder malesef

berkan mitso ile cikarsak rezillik cikar

eger elenirsek bunun en büyük sorumlusu hull city ile mac ayarlayan kisidir

o kisiyi dövseler zerre umrumda olmaz

böyle hainlere yer yok gsde
1 ortasahan yok diye eleniyorsan elen zaten gidip ne yapacaksın üst tura. Yemin ederim negatiflik yayıyorsun başka hiç birşey değil.

Üst Alt