Zamalek St.Etienne ile Anlaştı İddiası! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Zamalek St.Etienne ile Anlaştı İddiası!

aylarca bir misirli icin ugrasip, alamiyorlar ve üstüne diagne'yi gönderip yine forvetsiz birakiyorlar herhalde. diagne dursun. sightorsson, mitroglou gibi dandirik adam alip lig 3.lügünü bile tehlikeye atmasinlar.

Fransanın küme düşecek boklu takımına bile oyuncu kaptırarak yeteneksizlikte çığır açtılar. İngiltere 2. Lig takımına oyuncu yetiştirmeyi bile hazmettirdiler. Biz neyle imtihan oluyoruz bu kadar beceriksizlik nedir yahu.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Boklu takımı mi? Avrupa'nın gelişim gösterme olasılığı yüksek oyuncularından olan psg'li bebeyi 4m imza parası verip aldı herifler. Para konusunda iş tıkanıyordur bu heriflere bile yarışma şansımız maalesef yok bunu anlayalım. Birde hedefleri olan bir oyuncu Fransa pazarı ve Türkiye arasında kalıp Türkiye'yi seçiyorsa orada düşünmemiz lazım.
Son yıllarda oyuncunun bizi koşulsuz secmesi için bir albeni mi yarattık.

Oldu olacak Diagne'yi de kiralayip başka transfer yapmayarak şampiyonluğu satalım ama Mayıs'a kalmaz istifa ederler yönetim düşer başkansiz oynarız daha iyi şurada 3 ay kalmış Mayıs'a

Resmi aciklama olumsuz gelmeden yangin yapmiyorum ama olurda gelirse ozaman seyredin taraftarin gucunu yangini

Seyirci yok mac saati sokaga cikma yasagi var ama kacamazsiniz kendiniz birakin yoksa gidisiniz kulup tarihine gececek ama olumsuz yonden Mustafa cengiz tatava yapiyordun ben istenmedigim yerde durmam diye istenmiyorsun ve halen ordasin noldu ?

Koltuk tatli geldi dimi ? olumden dondun halen koltuk makam para pul pesindesin zaten normal biri olsan bu hastaliktan sonra gider ailenle vakit gecirirdin normali maalesef bizi bulmuyor unal aysali tenzi ediyorum adam istenemedigi anda gitti karakterli adammis

Üst Alt