Zamanı Kısaltan Müzik Önerileriniz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Zamanı Kısaltan Müzik Önerileriniz

@Hamza Gölbaşı

Dj bi arkadaşımın mp3 arşivini sömürmüştüm okuldayken. Youtube bu kadar büyüyünce shift+del çaktım arşive, harddisk'ler boşalsın diye.
Şu an çok pişmanım. :D

Ama sadece Youtube da degil Spotify, Tidal, Apple Music hizmetleri falan hem cok ucuzladi hem de cok kullanisli

Ayrica cevrimdisi calmak uzere kayit da edebiliyorsun

Var ama hala arsivleyenler mesela benim bir arkadasim ses sistemi ayarladi kendine FLAC diye bir ses dosyasi tipi var yuksek kalite cok yer kapliyor o yuzden FLAC discographylerle dolu harici harddiskleri var bence mantikli valla

Ses sistemin cok iyi olunca FLAC ve Mp3 arasi fark cok belli oluyor, FLAC bildigimiz plak ya da muzik market CD'si sesine sahip kayipsiz ses dosyasi

Neyse basini agritmayayim :D siddetle Stan Getz ve Joao Gilberto'yu hatirlatayim

Ama sadece Youtube da degil Spotify, Tidal, Apple Music hizmetleri falan hem cok ucuzladi hem de cok kullanisli

Ayrica cevrimdisi calmak uzere kayit da edebiliyorsun

Var ama hala arsivleyenler mesela benim bir arkadasim ses sistemi ayarladi kendine FLAC diye bir ses dosyasi tipi var yuksek kalite cok yer kapliyor o yuzden FLAC discographylerle dolu harici harddiskleri var bence mantikli valla

Ses sistemin cok iyi olunca FLAC ve Mp3 arasi fark cok belli oluyor, FLAC bildigimiz plak ya da muzik market CD'si sesine sahip kayipsiz ses dosyasi

Neyse basini agritmayayim :D

Valla gece uzun bana :)

Ne vardı sanki adam gibi verseler şu interneti arkadaş.. 2 şarkı dinleyecez burnumuzdan geliyor. Allahtan her daim Ezginin Günlüğü arşivim hazır. Hiç bıkamadım ondan.

Yırtık don başçavuşu ilgi şeyliği etmese başkaları için de güzel bi arşiv olabilirdi ama sağlık olsun. O da insan ne yapalım.

Iskandinav dedigin Sigur Ros falan mi?

Bu arada Vikings dizisinin müziklerinden girip related ne gördüysem indirmişim youtube'tan. İskandinav derken öyle yani. Sigur Ros da hazırda vardı zaten. Çok hakim değilim ama çok güzel müzikler be.
Millet diziyi izler müziğini sever, ben önce müziğini dinleyip sevdim diziyi sonra izleyecem :D

Üst Alt