GSC Haber - Zaniolo, İtalya Milli Takımı'na Çağrıldı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Zaniolo, İtalya Milli Takımı'na Çağrıldı!

FxUH1yTXoAEhyMD

Acaba rica üzerine mi böyle bişey yaptı

sn mancini

@Suat Kara
goreceli elbette.

nacizane dusuncem,

salt zaniolo konusunda ele alirsak -yanilgi olur kanaatindeyim.

olayin gecmisi < - > dunya kupasina gidilememesi ile basliyor.
vaktin de dunya futbolu bolumunde bahsetmistim.

hoca zaten yil icerisindeki genel aciklamasinda takipte oldugu oyunculari belirtip bir nevi kamuoyunu da hazirladi.

diger yandan,
donemsel *mevcut durumuna bakmaksizin - zaniolo zaten havuz da olan futbolcu idi. gencler baz'in da milli takimda hatirladigim u19 donemi peak yaptigi donem. < kulupsel bazda da u19 inter donemi peak di benim hatirladigim. ,, ~ .

yeni sayfa dolayli ilk maclardan biri de bizle oynayip -bizi yendikleri hazirlik maci.
bize karsi da 433 sag on forvet oynamisti.
araya sonra sakatlik, mac oynamama roma dolayli girince u-unutulacak bir deger degil zaniolo. . . olmasi gerekeni yapip kendisini radar da aktif tuttu mancini.
bizle de ciktigi maclarda ozellikle ilk maclar one cikinca bi nebze o kotu psikolojik ve fiziksel silik halini atmis bulmus olabilir italyan hoca.

kanimca ,az buz bir mac aday kadrosu daveti degil -bu cagrilis... < ->
ispanya ile uluslar ligi *yari finaline cikacaklar.
sagda o bolge de politano,berardi ,chiesa ile forma savasi vermesini bekliyordum...

napoli den *politano cagrilmamis. roma dan belotti de cagrilmamis.

on alanda benzer fiziksel anlamda chiesa ve zaniolo'yu digerlerinden ayri tutuyorum....

son olarak ;

bu mac ozelinde kanimca *zaniolo sure alacaktir....
maca dair izlemenizi ozellikle onerdigim-listem dolayli oyuncu ; tigreli *retegui .
oynarsa golu olacagi beklentisindeyim. gnonto/berardi plase.

goreceli elbette.

nacizane dusuncem,

salt zaniolo konusunda ele alirsak -yanilgi olur kanaatindeyim.

olayin gecmisi < - > dunya kupasina gidilememesi ile basliyor.
vaktin de dunya futbolu bolumunde bahsetmistim.

hoca zaten yil icerisindeki genel aciklamasinda takipte oldugu oyunculari belirtip bir nevi kamuoyunu da hazirladi.

diger yandan,
donemsel *mevcut durumuna bakmaksizin - zaniolo zaten havuz da olan futbolcu idi. gencler baz'in da milli takimda hatirladigim u19 donemi peak yaptigi donem. < kulupsel bazda da u19 inter donemi peak di benim hatirladigim. ,, ~ .

yeni sayfa dolayli ilk maclardan biri de bizle oynayip -bizi yendikleri hazirlik maci.
bize karsi da 433 sag on forvet oynamisti.
araya sonra sakatlik, mac oynamama roma dolayli girince u-unutulacak bir deger degil zaniolo. . . olmasi gerekeni yapip kendisini radar da aktif tuttu mancini.
bizle de ciktigi maclarda ozellikle ilk maclar one cikinca bi nebze o kotu psikolojik ve fiziksel silik halini atmis bulmus olabilir italyan hoca.

kanimca ,az buz bir mac aday kadrosu daveti degil -bu cagrilis... < ->
ispanya ile uluslar ligi *yari finaline cikacaklar.
sagda o bolge de politano,berardi ,chiesa ile forma savasi vermesini bekliyordum...

napoli den *politano cagrilmamis. roma dan belotti de cagrilmamis.

on alanda benzer fiziksel anlamda chiesa ve zaniolo'yu digerlerinden ayri tutuyorum....

son olarak ;

bu mac ozelinde kanimca *zaniolo sure alacaktir....
maca dair izlemenizi ozellikle onerdigim-listem dolayli oyuncu ; tigreli *retegui .
oynarsa golu olacagi beklentisindeyim. gnonto/berardi plase.
Abi yazdiklarini begenerek okuyorum. Futbolu yakindan takip ettigin de ortada bence. Forumu da hiç bir zaman birakma lütfen.

Bu arada sakin yanlis anlama ama yazma stiline bir türlü anlam veremedim bu da benim safligimdan kaynaklanan bir durum. Buna biraz açiklik getirebilir misin?

Saygilar renkdas

Zaniolo'nun piyasası için çok iyi bir gelişme olmuş. Bizde düzenli oynamadan bile ne kadar değerli bir oyuncu olduğunu görebiliyoruz, Zaniolo'nun hem kalması hemde gitmesi durumu için olumlu olan birisiyim iki durumda da önemli katkı sağlayacağını düşünüyorum. Kalırsa performans olarak bu sezondan çok daha iyi olacağını ve düzenli oynayacağını düşünüyorum giderse de ciddi bir bonservis kazancı sağlayacağını düşünüyorum her iki durumda gayet iyi olacaktır.

Zaniolo'nun piyasası için çok iyi bir gelişme olmuş. Bizde düzenli oynamadan bile ne kadar değerli bir oyuncu olduğunu görebiliyoruz, Zaniolo'nun hem kalması hemde gitmesi durumu için olumlu olan birisiyim iki durumda da önemli katkı sağlayacağını düşünüyorum. Kalırsa performans olarak bu sezondan çok daha iyi olacağını ve düzenli oynayacağını düşünüyorum giderse de ciddi bir bonservis kazancı sağlayacağını düşünüyorum her iki durumda gayet iyi olacaktır.
Ben kalmasını istiyorum ya doyunca Parçalı ile izleyelim şu çocuğu

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Abi yazdiklarini begenerek okuyorum. Futbolu yakindan takip ettigin de ortada bence. Forumu da hiç bir zaman birakma lütfen.

Saygilar renkdas
sevgili kemal , tarafima yonelik -degerli gorusun den dolayi tesekkur ediyorum.

yazi stil konusuna dm den veya baska baslikta daha saglikli olur aciklamasi.

konuya genel anlamda donersek;

zaniolo adina sevindim. mancini hoca nin kulubumuze yakinligi , konuyu yakindan ve ilk agizdan takip etmesine de kapi aciyor bi nevi.
bu cagrilisin manasi olumlu anlamda derin ve anlamli tum taraflar adina.

italya milli takiminda olmak rasyonel anlamda her yonden win win .
kulup adina vitrin devam edecek oyuncu ozelinde....
oyuncu adina yeniden ayaga kalkma ve kendini as kadro da mancini'nin guvenini bosa cikarmama adina ekstra motive cikmasina olanak.
ozellikle versus ispanya maci bu baglamda buyuk onem tasiyor macin onemi dolayli.
hoca adina ,guvendigi genc onemli yetenegini kisa ve uzun vade de her daim aktif tutma adina,ne pahasina olursa olsun kadroya alip kendisine guven tazelemesi,onemli bir detay. her biri birbiriini motive edebilecek zincir.

zaniolo ozelinde yeni sayfa iyi basladi .umarim devami ve sonu daha da iyi olur .

saygi ve selamlarimla.

@Murat Durmaz

muratcim tesekkur ediyorum.
yazmayi unuttum. oriundi konusuna bi ara daha detayli deginirim.

@Süleyman Yıldız ,
aslinda juve alirdi da, roma tarafi sorun oldu. vlahovic alindi, oncesi chiesa vardi. vs. bir diger italyan dev milan zaten ilgiliydi .

manu icin diger baslikta sevgili @Murat Durmaz 'in da -senle ayni dusundugunu gozlemledim.oneri babinda. manu icin bence de iyi olabilirdi...

diger yandan, forumumuz da veya medya da daha once bahsi gecti mi emin degilim :

ocak ayin da barcelona nin short list'in de idi zaniolo .
alinamamasindaki engel : la liga nin ~ barca ile olan ekonomik kisitlama konusu. butce maas dolayli barca onay alamadigindan - transfer de gerceklesemedi.

nacizane , zaniolo konusun da mevcut gorusum

-genel ve bize transferi ozelinde :
change air kavrami ve de farkli motivasyon arayisi. zaniolo nun bizi secmesindeki en etken neden kanimca....
roma ilk doneminden bugune , italya devleri ,epl ve son olarak barca nin kapisindan donmus bir potansiyel. saglam kalip lig ve cl de performans verip akabinde saglam bonservisle mevcut olan piyasasi dolayli da elden cikarabileceginiz, -italyan milli takimi apoleti- olan yetenekli bi kumas zaniolo.

kolay rastlanir bir durum oznesi degil zaniolo transferi.
italya milli takimi oyuncusunu bu yasta ,ligimize getirmek. . . adeta basli basina yonetim kivrak zeka ve basarisi kagit uzerinde.

basliga son olarak ,

mancini hocam eminim ispanya macindan alinin akiyla cikacaktir.
bu basari da zaniolo nun katkisi olursa pasta ustu krema olur.

.

saygi selamlar.

Şöyle bir dizilişte iş yapabilir diye düşünüyorum:

----------Torreira---Gedson*----------
Rashica--------Zaniolo---------Kerem
-----------------Icardi-----------------

*Oyuncu tipini belirtmektedir.

Torreira ile partner olacak mücadeleci bir orta saha bulursak Zaniolo da driblingci ofansif orta saha / gizli forvet rollerinde iş yapabilir. Kerem ve Rashica'dan da iyi servis alabilirse Icardi yine kral olur.

aslinda ,son maclar da mertens'in gorunumunu sahsen yeterli bulmadigim dan,
bi sekilde zaniolo ilk 11 baslasin isterdim .
keza, aday kadro davetinin morali ve motivesi dolayli random onumuz bi mac olsa cikip gosterisini sunar derdim.....

cok kritik donemec, haliyle bilindik 11le cikmayi oncelik tutacaktir okan hoca.
yaz kampi yuklenmis, guclu,moralli,konsantre ,aday kadroya devamli giden ve oynayan zaniolo ; beklenti skalasi dolayli lige damga vurur , sayet devam edilirse,saglam kalirsa,.vs.

elden cikarirsak da - her iki taraf iciin iyi bir sonla olmali.
ilerisine dair italyan genc yeteneklerin de ; uzun vade de bizi secmesine zaniolo oyuncu olarak, mancini de hoca olarak bi nevi referans anlaminda katki saglarlar.
ki, mancini hocam her zaman bu katkiyi distan sunmustur.sagolsun.

eski hocalarimiz ve oyuncularimizla, arayi ve iletisimi her daim aktif guncel ve pozitif tutmaliyiz camia olarak. bizim bu anlamda bir adim onde oldugumuzu dusunuyorum dunya futbolu entegrasyonu ve iletisimi dolayli. ancak tam yeterli degil ,bunu kaybetmemeliyiz aksine daha da guclendirmeliyiz.

saygi ve selamlar.

ps;

@Ahmet Tevfik Altınöz ,
roma ilk cikis donemi ,kendisini totti nin bolgesinde dusunuyorlardi.
dogru kurulum ve taktik de, bence de dusunulebilir.
versatile oldugundan kariyeri neye evrilir kendisi ve hocalari belirleyici olacak...

out winger oynatabilirsin,,.
deep play - belli donemler totti nin forvet arkasi yaptigi gorev de olabilir,..
forvette de oynatabilirsin....
tek bolge ve gorevle kisitli birakmak bu potansiyele yazik bi nevi......

Son düzenleme:
Üst Alt