GSC Haber - Zaniolo'nun Annesi: "Teklifi anında kabul ettik çünkü Zaniolo'ya istendiğini çok iyi hissettirdiler" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Zaniolo'nun Annesi: "Teklifi anında kabul ettik çünkü Zaniolo'ya istendiğini çok iyi hissettirdiler"

1676277516953.png

Nicolo Zaniolo'nun annesi Francesca Costa, Zaniolo ailesiyle ilgili gerçekleri anlatıyor : "Roma ona haksızlık etti. Oğlum hain değil, o kırık bir omuzla oynadı, bu kulübe herşeyini verdi. Kulüp onu haziran ayında satmak istedi, kendini projeden dışladı"

"G.Saray'da küllerimizden birlikte yeniden doğacağız, boğazımda bir yumru hissediyorum.. Nicolò kameralara konuşmuyor çünkü şu anda Türkiye'de ilgilenilmesi gereken çok daha önemli şeyler var. Onlar için dua ediyorum.''

''Nicolo basına Roma'da neler döndüğünü anlatma ihtiyacı hissediyor. Oğlum deli ya da hain değil. O bir çocuk, herkes gibi hatalarını yapmış olacak, başkalarını da yapacak, biz de yapacağız ama son haftalarda birilerinin işine geldiği için çizilen bu fotoğraftaki gibi değil!''

CDS : ''İstanbul'da hayat nasıl gidiyor?''

''Harika bir şehir, bir keşif bizim için. Buraya gelmeden önce biraz araştırma yaptık ve dünyanın en güzel 25 şehrinden biri olduğunu gördük. G.Saray'a transferi için de çok fazla düşünmedik. Müthiş bir camia.."

Zaniolo'nun annesi: ''Hafta sonuna kadar İtalya'da olacağız, çünkü Nicolò'nun birkaç günü var ve Benedetta'nın (diğer kızı) okulu ve hazırlanması gereken bir lise diploması var. Sonra geri geleceğiz. Kızım babasıyla birlikte kalcak. Ama sık sık ziyaret edeceğim onları."

CDS: ''Roma'da sorun neydi?''

''Roma'da haftalar geçtikçe Nicolò, artık projenin bir parçası olmadığını fark etmeye başladı. Roma, onu Haziran ayında satmak istediklerini söyleyince, kendini dışlanmış hissetmeye başladı ve ışık söndü.''

CDS : ''Zaniolo neden Bournemouth'a hayır dedi?

''Bir yönü açıklığa kavuşturmak istiyorum: Nicolò, Milan veya Tottenham için maaşını düşürürdü veya Roma ile aynı parayı isterdi. Ancak o şirketler Giallorossi kulübüyle anlaşma sağlayamadı. O noktada Bournemouth çıktı ortaya''++
++'' Bize sezon başına beş milyon euro teklif ettikleri doğru değildi. Nicolò, İngiliz yöneticilerle görüşmeyi reddetti.''

CDS : ''İşte bu noktada Galatasaray karşımıza çıkıyor''

Francesca Costa : ''Teklifi anında kabul ettik çünkü bize anında güven ve sağlamlık hissettirdiler. Nicolò'yu istediler, çok istediler hem de, bir anlaşmaya varmak zor olmadı.''.

CDS : ''Ve şimdi İstanbul'da yeni hayatınız başlıyor.''

''Hayat Nicolò'nun,benim değil. Çünkü bu da belirtilmesi gereken bir şey: Biz onu destekliyoruz, birbirimizin karşısına çıkıyoruz,biz onun ebeveynleriyiz. Ama seçimler her zaman onundur. G.Saray'ı seçmek ortak kararımızdı''

CDS : ''Zaniolo'nun önce bunalıma girdiğini, ardından Galatasaray'a gittiğini söyleyenlere gülerek nasıl cevap veriyorsunuz?

Francesca Costa: ''Nicolò, çevresinde yaratılan durum nedeniyle iyi değildi. Havayı değiştirip yeni bir maceraya atılarak artık daha iyi olduğu çok açık''

Francesca Costa : ''Ancak şu anda depremle harap olmuş bir ülkede yaşıyoruz. Bunlar hayattaki önemli şeyler ve hepimiz gerçekten Türkiye'de yaşananlarla sınanıyoruz. Nicolò ve biz, kendi küçük yolumuzla, daha da yararlı olmak için üzerimize düşeni yapmaya çalışacağız".

CDS : ''Şimdi ne yapacaksınız?

''Ev arıyoruz, bazılarını gördük, beğendiğimiz bazı çözümler var. Bütün bunları burada cehennemi yaşayan ve artık bir evi olmayanlara saygıyla tekrarlıyorum''

Nicolo Zaniolo G.Sray'da küllerden yeniden doğuyor, Lazza'nın söylediği gibi...

Nasıl ki Atatürk bu ülke için bir şanstı. Erden reiste Galatasaray için şans. Bu adamların kıymeti bilinmeli destek olunmalı. Biz düzlüğe anca bu adam gibi projesi olan buna uygulayabilecek çapı olan adamlarla çıkarız. Şu adamı ikna büyük iş. Umarım ciddi katkı verir gerçekten doğar küllerinden.

Inlesin Tüm Ülke Zaferinle Şanlı Galatasaray

"Roma’s 19-year-old wonderkid Nicolo Zaniolo tells stunning mum to stop posting sexy selfies on Instagram
The Italian youth international reminded mum Francesca Costa of her age on social media"

Bir yerde böyle işlere anne,eş,kız kardeş girdimi Allah muhafaza. Mümkünse çok fazla bu işlere girmesin. Mesela İcardı durumu malum. Profesyonel bir oyuncu olmasa İcardi,Wanda yüzünden çöp olmuştu büyük ihtimalle. Zaniolo’nun İcardi kadar profesyonel olduğunu düşünmüyorum. Zaten sorunlu bir tip olarak görünüyor. Yeteneği başka tabii.

Üst Alt