Zayton Cup 09 | Galatasaray 1-0 Wydad Atc | 8 Temmuz | Maç Sonucu - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Zayton Cup 09 | Galatasaray 1-0 Wydad Atc | 8 Temmuz | Maç Sonucu

Cevap: Zayton Cup 09 | Galatasaray 1-0 Wydad Atc | 8 Temmuz | 21:00 | EuroSport 2

arkadaşlar maçta dikkatimi çeken noktalar.

bu turnuvada 2 rakibimizde diğer takımlara karşı açık oynayıp gol bile atkarken bize 90 dk defans yapmaları hatta 2. yarılar kalemize bile gelemediler ilginç bişi.

cidden topla oynamada bbayağ etkiliydik.

Ama 4-3-3 e alışmamız bayağ zaman alacak görünen o eğer sün oynayan 4-5 AS oyuncu böyle geri gelmeden kendilerini oyuna vermeden oynarlarsa çok gol yeriz. 4-3-3 de 3-3 lerin 4veya 5 i defans çabuk dönemli ve 90 dk aktif olmalı.

Takım bana umut veriyor kondisyonumuz sanki geçen seneye göre daha iyi geldi.. AS oyuncularda iyice çalışınca sorun kalmaz.

Cevap: Zayton Cup 09 | Galatasaray 1-0 Wydad Atc | 8 Temmuz | 21:00 | EuroSport 2

Çok iyi durumdayız şu anda.İnanıyorum ki Leverkusen'i de yenip kupayı alacağız.

Bu sene parlayan yıldızlardan biri olacak Emre Çolak.

Özellikle sol ayağını iyi kullanabiliyor olması da Harry Kewell'ın yanında bir alternatif diyelim. :)

La bize kuzenin selamı var.Hangi kuzen?''LEVERKUSEN'':DHadi yenelim şunları bak o kadar espri yaptım.

Su güzellige bakarmisin: https://www.youtube.com/watch?v=LS1TgoF8htg

Böyle tiki taka pas yapan Galatasaray görmek istiyorum bu sene Kariköyde :)

Barcelonanin savunmadaki oyuncular bile bizim bazi orta saha oyuncular dan daha güzel pas yapabiliyor. Emre asik ve Servet kendilerine 2 geri pas attilar mi hemen sabirsizlaniyorlar ve topu "ayagimdan ciksin da, nereye giderse gitsin" dercesine havaya kaldiriyorlar.

Bu Hazirlik maclarda özellikle Emre Colak ve Alparslan güzel passlari ile dikkatimi cekti..

çok güzel bir video umarım bir gün biz de bu kıvama geliriz. :)

ama bunun için keita ve arda'nın topu ayağında daha az tutmayı öğrenmesi lazım.

messi dünyanın en yetenekli futbolcusu da olsa sorumluluk aldığı anlar dışında hep tek pas oynuyor.

bu işi yapacak olan da rijkaard'dır; eğer ronaldinho, eto'o, deco gibi yıldız oyuncuları bu futbola ayak uydurttuysa keita'yı da yola getirir. ;)

Emre Çolak cidden çok güzel bir gol attı...Diğer oyuncularımızı da genel olarak beğendim bu sene..

Yaser piyangodan çıkmış gibi oldu. Sezon öncesinde hiç umudum yoktu, fakat bu performansıyla ileri uçta iyi bir alternatifimiz oldu.

arkadaşlar maçta dikkatimi çeken noktalar.

bu turnuvada 2 rakibimizde diğer takımlara karşı açık oynayıp gol bile atkarken bize 90 dk defans yapmaları hatta 2. yarılar kalemize bile gelemediler ilginç bişi.

cidden topla oynamada bbayağ etkiliydik.

Ama 4-3-3 e alışmamız bayağ zaman alacak görünen o eğer sün oynayan 4-5 AS oyuncu böyle geri gelmeden kendilerini oyuna vermeden oynarlarsa çok gol yeriz. 4-3-3 de 3-3 lerin 4veya 5 i defans çabuk dönemli ve 90 dk aktif olmalı.

Takım bana umut veriyor kondisyonumuz sanki geçen seneye göre daha iyi geldi.. AS oyuncularda iyice çalışınca sorun kalmaz.

Tam olarak ''rakip defans oynadı'' demek yanlış olur.Daha çok biz topu ayağımızda tuttuğumuz için öyle gözüktü.

Siz onu bırakın da fanatik mi fotomaç mı nedir bilmiyorum, şimdiden yollanacak 3 oyuncuyu yazmış:

Mehmet Güven, Volkan Yaman ve asıl bomba geliyor:

Yaser!

:D

Siz onu bırakın da fanatik mi fotomaç mı nedir bilmiyorum, şimdiden yollanacak 3 oyuncuyu yazmış:

Mehmet Güven, Volkan Yaman ve asıl bomba geliyor:

Yaser!

:D

Abi onu Fotomaç yazmış.. Diğer haberde de Yaser gün geçtikçe kendini geliştiriyor falan yazmışlar.. Yazanların birbirinden haberi yok..:)

Fotomaçın haberlerine inanan varmıdır Türkiyede çok merak ediyorum :D

daha önce dedim gibi Volkani takima tutarsa .... Rijkaard Hoca felan degildir

Üst Alt